TOPlist

Pradědova Aréna (původně U Sedlářů)

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Skiareál se nachází přímo v Karlově Studánce, v její dolní části, 50m od hlavní komunikace. Dojezd autem a parkování je možné přímo ve skiareálu, další velké parkoviště je 200m od skiareálu. Do Karlovy Studánky vedou přímé autobusové spoje z velkých okresních měst a autobusová zastávka je 200m od skiareálu. Vlakové spojení je do Bruntálu nebo Vrbna pod Pradědem a odtud autobusovými linkami.
Vybavení a služby
550m dlouhá sjezdovka s "dvoukotvou" a zázemím restaurace přímo u sjezdovky. Jen pár metrů od spodního parkoviště Karlovy Studánky. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Včetně večerního lyžování. Veškeré informace o ceníku a provozu vleku na webových stránkách a Facebooku.
Rekreace a služby v okolí
V Karlově Studánce jsou tři restaurace, cukrárna, obchod s čerstvým pečivem z Karlovické pekárny, smíšené zboží a samoobsluha. V centru Karlovy Studánky (2 minuty od skiareálu) je v rámci lázeňskéno komplexu relaxační bazén s teplou vodou a masážními tryskami. V rámci bazénu je finská a parní sauna a horké písky. Vedle bazénu je solná jeskyně a v odpoledních hodinách jsou k dispozici pro veřejnost lázeňské procedury. V areálu tenisových kurtů je možné bruslení na ledové ploše zajišťované Lázněmi Karlova Studánka.