Zlatý Anděl - Boží Dar, Klínovec

Zlatý Anděl

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Boží Dar
Adresa: 
Zlatý Anděl, Boží Dar
Telefon: 
+420-774 650 444
Fax: 
+420-377 429 061
Web adresa:
www.zlaty-andel.cz
www.ceskehory.cz/zlaty-andel

kapacita  kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1032 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klínovec počasí Klínovec

počasí Boží Dar počasí Boží Dar


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v obci Boží Dar. Boží Dar je svou nadmořskou výškou 1028m n.m. nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě. Nachází se na náhorní planině v centru Krušných hor, na státní hranicí s Německem a je významným sportovním a turistickým centrem. Možnost příjezdu autem od Karlových Varů, Chomutova nebo od německého Chemnitz. Další možnost příjezdu autobusem od Karlových Varů a Jáchymova.
Vybavení a služby
Apartmány jsou nadstandardně prostorné, mají dvoupodlažní dispozici. Hlavní obytné podlaží nabízí obývací kout s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňskou linku s jídelnou, předsíň a sociální zařízení. Druhé podlaží slouží jako ložnice pro 4 osoby. Kuchyně jsou vybavené chladničkou, vařičem, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a kompletní sadou nádobí a příborů. ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Lyžařské vleky (100–400m od objektu), upravené běžecké stopy (50 – 300m od objektu), cyklotrasy (50–100m od objektu). Okolo 20 restaurací a několik stánků s rychlým občerstvením přímo v obci, cukrárny, obchody, infocentrum, muzeum a další služby např. lyžařské školy, půjčovny lyží a snowboardů, kosmetika, masáže, směnárny, snowtubing, dětský vlek aj. V letní sezoně fungují půjčovny kol, koloběžek aj.
Provozovatel: Vladimír Pálek
Informace poskytnul: Vladimír Pálek, majitel
TOPlist