Server České hory

Lanovky a skiareály
Krušné hory


Fotografická soutěž o hodnotné ceny pro
ty, kteří se podělí o fotky českých hor. Více ZDE >>
Výběr místa: Všechna místa   Rychlý výběr areálu: Výběr areálu

   Ski areály
Přidat skiareál   

Ski areál Boží Dar - Neklid Ski areál Boží Dar - Neklid - Skiareál Boží Dar – Neklid najdete na hřebeni Krušných hor v těsné blízkosti Božího Daru. Jedná se o klidný, příjemný skiareál, orientovaný především na rodiny s dětmi. Skiareál Boží Dar – Neklid nabízí přes 6km perfektně upravených prostorných, až 1,2km dlouhých sjezdovek.
Druh: Ski areál, Místo: Boží Dar   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 20 - 40 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
Ski areál Klínovec Ski areál Klínovec - Skiareál Klínovec je největší lyžařské středisko Krušných hor. Nachází se pouze 120 km severozápadně od Prahy a 100 km od Plzně. Nabízí po celou sezónu výtečné sněhové podmínky na 18 km sjezdových tratích, které jsou z 90% zajištěny technickým sněhem.
Druh: Ski areál, Místo: Klínovec   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 50 - 80 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Ski Centrum Bublava - Stříbrná Ski Centrum Bublava - Stříbrná - Komorní a kompaktní moderně vybavený lyžařský areál se sjezdovými tratěmi všech stupňů obtížnosti, technickým zasněžováním všech sjezdovek, snowboardparkem a všemi doprovodnými službami. Středisko je ideální pro rodiny s dětmi a lyžařské výcviky. Mezi srovnatelnými areály patří k nejlevnějším.
Druh: Ski areál, Místo: Bublava   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 10 - 50 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Sport Areál Klíny Sport Areál Klíny - Sport areál Klíny je rodinné středisko umístěné ve východní části Krušných hor, vzdálené pouhých 6 km od Litvínova či 90 km od Prahy. Nabízí návštěvníkům 5 technicky zasněžovaných sjezdovek lehké a střední obtížnosti.
Druh: Ski areál, Místo: Klíny   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 30 - 40 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Ski Bouřňák Ski Bouřňák - Sportovní centrum v prostoru obcí Mikulov a Moldava v Krušných horách. Z vrcholu Bouřňáku vede 6 sjezdovek. V Mikulově se nachází dětský svah Údolíčko, kde působí lyžařské školy. Provoz vleků a sjezdovek je celotýdenní.
Druh: Ski areál, Místo: Mikulov   Nalézt místo na mapě   On-line kamera
Sníh: 5 - 30 cm, Typ sněhu: technický, Nový sníh: 5 cm, Mimo provoz
Ski areál Fichtelberg Ski areál Fichtelberg - Ski areál disponuje více jak 13 km sjezdových tratí, převážně lehkých až středně obtížných. Na lyžaře a snowboardisty tu čeká funpark, Halfpipe a tréningová sjezdovka. Nároční sportovci jistě ocení také černou trasu dlouhou 1,2km.
Druh: Ski areál, Místo: Oberwiesenthal   Nalézt místo na mapě   On-line kamera
Sníh: 40 - 60 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Ski areál Telnice Ski areál Telnice - Nejvýchodněji položené lyžařské středisko v Krušných horách vzdálené 18km od krajského města Ústí nad Labem.
Druh: Ski areál, Místo: Zadní Telnice   Nalézt místo na mapě   Počasí
Sníh: 30 - 50 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Ski areál Novako Boží Dar Ski areál Novako Boží Dar - Hlavně pro začátečníky, rodiny s dětmi a seniory je určen Ski areál Novako na Božím Daru, který se nachází v centru obce.
Druh: Ski areál, Místo: Boží Dar   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 20 - 40 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
Ski areál Český Jiřetín Ski areál Český Jiřetín - Skiareál Český Jiřetín se nachází v Krušných horách, nedaleko města Litvínov. Areál tvoří čtyři sjezdovky a v blízkosti jsou k dispozici dvě parkoviště.
Druh: Ski areál, Místo: Český Jiřetín   Nalézt místo na mapě   Počasí
Mimo provoz
Běžecký areál Dlouhá Louka Běžecký areál Dlouhá Louka - Hojně navštěvovaný bežecký areál u obce Dlouhá Louka - Osek v nadmořské výšce 872m n.n.
Druh: Ski areál, Místo: Dlouhá Louka - Osek   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 10 - 20 cm, Typ sněhu: prachový, Nový sníh: 10 cm, V provozu
Ski areál Pyšná Ski areál Pyšná - Ski areál Pyšná se nachází v Krušných horách. Na své si tu přijdou začátečníci, rodiny s dětmi,i zdatní lyžaři.
Druh: Ski areál, Místo: Jirkov   Nalézt místo na mapě
SKI Komáří vížka SKI Komáří vížka - SKI Komáří vížka se nachází při obci Krupka. Tento rodinný skiarál nabízí 3 sjezdovky modré obtížnosti.
Druh: Ski areál, Místo: Krupka   Nalézt místo na mapě
Mimo provoz
Lyžařský areál Loučná Lyžařský areál Loučná - Lyžařský areál Loučná se nachází v blízkosti lyžařského střediska Klínovec. Areál nabízí dva vleky a tři sjezdovky modré obtížnosti.
Druh: Ski areál, Místo: Loučná pod Klínovcem   Nalézt místo na mapě
Ski areál Mezihoří Ski areál Mezihoří - Ski areál Mezihoří se nachází ve stejnojmenné obci. Díky nenáročnému terénu je středisko vhodné především pro lyžaře mírně a středně pokročilé.
Druh: Ski areál, Místo: Mezihoří   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Nejdecký běžecký areál Nejdecký běžecký areál - Více jak 60km upravených běžeckých tratí v nejkrásnějším koutu Krušných hor.
Druh: Ski areál, Místo: Nejdek   Nalézt místo na mapě
Ski areál Nové Hamry Ski areál Nové Hamry - Nové Hamry jsou vyhledávaným rekreačním místem vzhledem k dobrým lyžařským podmínkám a to jak pro sjezdové tak běžecké lyžování.
Druh: Ski areál, Místo: Nové Hamry   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
SKIPOT Potůčky SKIPOT Potůčky - Skiareál v malebné obci Potůčky na česko-německé hranici. Dětská sjezdovka, sjezdovka pro extrémní lyžování, veřerní lyžování, perfektního zázemí a vysoká kvalita služeb.
Druh: Ski areál, Místo: Potůčky   Nalézt místo na mapě
Ski areál Plešivec Ski areál Plešivec - Krušnohorský skiareál Plešivec je nejmladší a vysoce moderní areál v ČR. Areál mezi obcemi Pstruží a Abertamy disponuje třemi čtyřsedačkovými lanovkami s vysokou přepravní kapacitou - každá přepraví až 2 400 osob za hodinu, dále je zde osm sjezdovek o celkové délce až 12 kilometrů.
Druh: Ski areál, Místo: Pstruží   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 35 - 55 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
Ski areál Hranice Ski areál Hranice - Ski areál Hranice je malý, moderní ski areál nacházející se v Božím Daru. Ski areál disponuje 2 sjezdovkami a profesionálně navrženou boardercrossovou tratí.
Druh: Ski areál, Místo: Boží Dar   Nalézt místo na mapě
Ski areal Alšovka Ski areal Alšovka - Ski areál vhodný pro začínající lyžaře a rodiny s dětmi. Areál disponuje dvěma vleky, třemi sjezdovkami a snowparkem.
Druh: Ski areál, Místo: Měděněc   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Ski areál Pernink - Nádraží Ski areál Pernink - Nádraží - Ski areál Pod nádražím se nachází v obci Pernink a nabízí 3 lyžařské vleky.
Druh: Ski areál, Místo: Pernink   Nalézt místo na mapě
Lyžařské středisko Aš Lyžařské středisko Aš - Lyžařské středisko Aš se nachází na vrchu Háj. Areál nabízí 2 lyžařské vleky TATRAPOMA H60 a TATRAPOMA H 80 s kapacitou 1800 os/hod, 3 sjezdové tratě lehké a střední obtížnosti.
Druh: Ski areál, Místo: Aš   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sjezdovka Horní Halže Sjezdovka Horní Halže - Sjezdovka Horní Halže nabízí upravovanou trať vhodnou i pro rodiny s dětmi.
Druh: Ski areál, Místo: Horní Halže   Nalézt místo na mapě
Ski areál Merklín Ski areál Merklín - Ski areál Merklín se nachází ve stejnojmenné obci. Nabízí jeden vlek a uprovavné sjezdovky s večerním lyžováním.
Druh: Ski areál, Místo: Merklín   Nalézt místo na mapě
Ski areál Náprava Ski areál Náprava - Skiareál Náprava je všestranně vybavený, dobře dostupný lyžařský areál s širokým spektrem tratí různých obtížností v bezprostřední blízkosti lázeňského města Jáchymov.
Druh: Ski areál, Místo: Nové Město   Nalézt místo na mapě
Ski areál Velflink - Pernink Ski areál Velflink - Pernink - Skiareál je vhodný především pro rodiny s dětmi, 4 lyžařské vleky zajišťují plynulý provoz, celý areál je uměle zasněžován a denně strojově upravován, výuka lyžování i snowboardu, večerní lyžování, půjčovna, úschovna, pronájem zamykatelných skříněk, drobný prodej sportovních doplňků,...
Druh: Ski areál, Místo: Pernink   Nalézt místo na mapě   Počasí
Mimo provoz
Lyžařský vlek Tisá Lyžařský vlek Tisá - Ski areál se nachází v obci Tisá u Ústí nad Labem a nabízí 400m dlouhou modrou sjezdovku a jeden vlek.
Druh: Ski areál, Místo: Tisá   Nalézt místo na mapě


   Lanovky
Přidat lanovku   

Lanovka na Komáří vížku Lanovka na Komáří vížku - Tato lanovka je 2348 m dlouhá a vychází od železniční zastávky v obci Bohosudov u Teplic. Její vrcholová stanice je na Komáří Hůrce ve výšce 809 m.n.m. a převýšení činí 482 m.
Druh: Lanovka, Místo: Bohosudov   Nalézt místo na mapě
Lanovka Jáchymov - Klínovec Lanovka Jáchymov - Klínovec - Čtyřsedačková lanovka krytá oranžovými bublinami vás vyveze až na vrchol Klínovce. Přepravní kapacita je 2 400 os/h.
Druh: Lanovka, Místo: Jáchymov   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sedačková lanovka Klínovec - sever Sedačková lanovka Klínovec - sever - Sedačková lanovka Klínovec - sever se nachází pod Klínovcem nedaleko Loučné. A vyveze vás do turisticky lákavé oblasti, vhodné jako výchozí bod pro výlety.
Druh: Lanovka, Místo: Klínovec   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Zpět


TOPlist
  Ubytování Krušné hory
Rozšířené vyhledávání
  Ubytovaní na mapách
Snadný výběr ubytování přímo na mapě
  Ubytování Krušné hory
Katalog ubytování podle míst
 

Sněhové informace: www.holidayinfo.cz © Sitour CZ a provozovatelé ski areálů

eProgess