Westernový ranč El Baga

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Jívka, Dolní Vernéřovice
Adresa: 
Jívka - Vernéřovice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 145 100
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/elbaga
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 35 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 474 m.

Je možný

Rodinné westernové mestěčko pro ideální dovolenou s dětmi: stylové kompletně zařízené apartmány a chaty pro 2-7 osob, kryté parkování, fotbalové aneb volejbalové hřiště, bazén, bar, gril, střelnice, ping-pong, posezení v saloonu. Cykloturistika, turistika, koupání, houbaření, v zimě lyžováni. Pes OK


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Městečko se nachází 8km od Adršpašských Skal, cca 15km od Hronova, resp. Trutnova. V místě je autobusová zastávka, vlak 4km (Janovice). Ve vesnici je obchod s potravinami, hospoda, pošta.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kompletně zařízené apartmány nebo chaty pro 4-7 osob. V objektech se nachází kuchyň s vybavením: vařič, mikrovlnka, lednice, varná konvice, jídelný kout; ložnice, TV SAT, Wifi, WC - sprchový kout. Pro ubytované je k dispozici krytý gril s barem a posezením, bazén s barem a lehátky, hřiště na fotbal resp. volejbal, ping-pong, otevřené ohniště s posezením, westernová... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí je možnost mnoha sportovních aktivit: turistiky, cykloturistiky, přírodní koupání, v zimě lyžování (4km Radvanice), jízda na koni, houbaření a výlety do zajímavých lokalit (Adršpach - Broumovské stěny, Jiráskovy skály, skalní labyrint Ostaš). V dosahu je muzeum Merkur oblíbené dětmi, měděný důl Bohumír, mlýn Dřevíček, krytá motokárová dráha. Pro milovníky... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Julián Záhorovský
Informace poskytnul: Julián Záhorovský
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz