PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Suchá Rudná » Wellness Roubenka

Wellness Roubenka

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Suchá Rudná
Adresa: 
Suchá Rudná 96, Suchá Rudná - Světlá Hora 793 31
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 236 808
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
wellness-roubenka.pradedovaarena.cz www.ceskehory.cz/wellness-roubenka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 11 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Karlova Studánka

počasí Malá Morávka - Kopřivná

Po domluvě

Vychutnejte si nadstandardní ubytování se soukromým wellness v chráněné krajinné oblasti Jeseníky v nádherném, klidném, lesnatém údolí. Unikátní interiér a nadstandardní vybavení včetně wellness zázemí z vaší dovolené udělá nezapomenutelný zážitek.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Wellness Roubenka svou polohou uchvátí všechny, kteří vyžadují samotu, na druhou stranu dosažitelnost turistických atrakcí, lyžařských středisek, cyklotras, lázní a přírody. Suchá Rudná leží pouze 14km od Pradědu a 7km od Karlovy Studánky - lázní s lyžařským střediskem Pradědova aréna.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Velká kuchyně vás nadchne kompletním vybavením spotřebiči - myčka, trouba, sklokeramická indukční deska, toustovač, pressovar s italskou kávou a Sodastream. Budete-li potřebovat, jsou vám k dispozici tablety do myčky, jar, sůl, cukr, koření, olej, ocet a další základní kuchyňské suroviny. Využijte pro společné chvíle s rodinou a přáteli krytou terasu, která vám... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V nadmořské výšce 700m leží obec Suchá Rudná v CHKO Jeseníky, v nádherném, klidném a lesnatém údolí. V zimě je východiskem upravovaných lyžařských běžeckých tratí, pro příznivce sjezdovek jsou odtud dostupné vleky a lanovky v Malé Morávce, Karlově, Andělské Hoře a zejména nejbližší Pradědova aréna v Karlově Studánce. V dalších ročních obdobích jsou výborné... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Skopal
Informace poskytnul: Vendula Pěluchová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz