TOPlist
České hory » Šumava » Ubytování » Borová Lada » Vinařova šumavská chalupa Borová Lada

Vinařova šumavská chalupa Borová Lada

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Borová Lada
Adresa: 
38492 Borová lada 71
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 242 185
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chalupa.cellarius.cz/
www.ceskehory.cz/cellarius
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Borová Lada počasí Borová Lada

Nové Hutě hlásí 10 - 25 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Nabízíme příjemný zážitek pro milovníky vín, sportu a přírody v nově postavené chalupě vonící dřevem. Leží ve výšce 900m na okraji obce Borová Lada v centrální části Národního Parku Šumava jen 5km od Knížecích plání u hranice a bývalé “Železné opony” PRONÁJEM JEN CELÉ CHALUPY !


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nabízíme příjemný zážitek pro milovníky vín, sportu a přírody v nově postavené chalupě vonící dřevem. Leží ve výšce 900m na okraji obce Borová Lada v centrální části Národního Parku Šumava jen 5km od Knížecích plání u hranice a bývalé "Železné opony". Chalupa je na okraji obce, 15km od Vimperka, příjezd přímo k objektu.Pronájem pouze celé chalupy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kapacita 12 lůžek. 4 pokoje: PRONÁJEM JEN CELÉ CHALUPY ! 1x2 lůžka příslušenství na patře, 1x3 lůžka apartmá vč. příslušenství (umyvadlo, sprchový kout, WC), 1x3 lůžka příslušenství na patře, 1x4 lůžka příslušenství na patře. Velká světnice s krbem, vinným barem a kuchyní - keram.deska - 4 plotny, myčka, el.trouba, MW. TV sat, CD. Vinný sklep - uzamykatelné... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zimní období: Běžky - upravované stopy směr Knížecí Pláně příp. Nové Hutě, Churánov před chalupou. Skiareály - Nové Hutě 5km, Zadov 10km, Mitterfirmiamsreuth 28km, Hochficht 55km. Letní období: Kola - cyklostezky směr Knížecí pláně, Strážný, Bučina, Kvilda, Zadov - před chalupou. Hřiště - voleyball, nohejball, badminton. V obci fotbalové hřiště. Koupání -... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Novotný
Informace poskytnul: Novotný
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz