Vinařova šumavská chalupa Borová Lada

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme příjemný zážitek pro milovníky vín, sportu a přírody v nově postavené chalupě vonící dřevem. Leží ve výšce 900m na okraji obce Borová Lada v centrální části Národního Parku Šumava jen 5km od Knížecích plání u hranice a bývalé "Železné opony". Chalupa je na okraji obce, 15km od Vimperka, příjezd přímo k objektu.
Vybavení a služby
Kapacita 12 lůžek. 4 pokoje: 1x2 lůžka příslušenství na patře, 1x3 lůžka apartmá vč. příslušenství (umyvadlo, sprchový kout, WC), 1x3 lůžka příslušenství na patře, 1x4 lůžka příslušenství na patře. Velká světnice s krbem, vinným barem a kuchyní - keram.deska - 4 plotny, myčka, el.trouba, MW. TV sat, CD. Vinný sklep - uzamykatelné boxy na vína, výběr vín pro každý pokoj zvlášt Morava - Znovín Znojmo, Chile, Argentina. Sauna - originální finská kamna, sauna pro více osob. Odpočívárna - zasklená veranda je určena jako odpočívárna po sauně. Lyžárna - v prostorném přístavku je možné bezpečně uložit lyže a kola. Hřiště - voleybalové hřiště přímo před chalupou s travnatým povrchem. Parkování - před chalupou, 3-4 vozy. V celém objektu se nekouří.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní období: Běžky - upravované stopy směr Knížecí Pláně příp. Nové Hutě, Churánov před chalupou. Skiareály - Nové Hutě 5km, Zadov 10km, Mitterfirmiamsreuth 28km, Hochficht 55km. Letní období: Kola - cyklostezky směr Knížecí pláně, Strážný, Bučina, Kvilda, Zadov - před chalupou. Hřiště - voleyball, nohejball, badminton. V obci fotbalové hřiště. Koupání - nádrž přímo v obci, Ždárské jezírko 9km , bazén Vimperk 14km, aquapark Waldkirchen 50km. Vodní sporty: kajak, kanoe. Možnost splutí Vltavy přímo z Borových Lad (jen v určitém období) nebo z Horní Vltavice či Lenory. Hrady - Kašperk, Rábí, Vimperk. Přírodní rezervace Svinná Lada 1,5km, Jezerní slat 9km. Služby v místě - v obci 2 restaurace, obchod, pošta, bus spojení Kvilda, Vimperk (Praha).
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz