Vinařova šumavská chalupa Borová Lada - Poloha, Služby, Okolí

Vinařova šumavská chalupa Borová Lada

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme příjemný zážitek pro milovníky vín, sportu a přírody v nově postavené chalupě vonící dřevem. Leží ve výšce 900m na okraji obce Borová Lada v centrální části Národního Parku Šumava jen 5km od Knížecích plání u hranice a bývalé "Železné opony". Chalupa je na okraji obce, 15km od Vimperka, příjezd přímo k objektu.
Vybavení a služby
Kapacita 12 lůžek. 4 pokoje: 1x2 lůžka příslušenství na patře, 1x3 lůžka apartmá vč. příslušenství (umyvadlo, sprchový kout, WC), 1x3 lůžka příslušenství na patře, 1x4 lůžka příslušenství na patře. Velká světnice s krbem, vinným barem a kuchyní - keram.deska - 4 plotny, myčka, el.trouba, MW. TV sat, CD. Vinný sklep - uzamykatelné boxy na vína, výběr vín pro každý pokoj zvlášt Morava - Znovín Znojmo, Chile, Argentina. Sauna - originální finská kamna, sauna pro více osob. Odpočívárna - zasklená veranda je určena jako odpočívárna po sauně. Lyžárna - v prostorném přístavku je možné bezpečně uložit lyže a kola. Hřiště - voleybalové hřiště přímo před chalupou s travnatým povrchem. Parkování - před chalupou, 3-4 vozy. V celém objektu se nekouří.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní období: Běžky - upravované stopy směr Knížecí Pláně příp. Nové Hutě, Churánov před chalupou. Skiareály - Nové Hutě 5km, Zadov 10km, Mitterfirmiamsreuth 28km, Hochficht 55km. Letní období: Kola - cyklostezky směr Knížecí pláně, Strážný, Bučina, Kvilda, Zadov - před chalupou. Hřiště - voleyball, nohejball, badminton. V obci fotbalové hřiště. Koupání - nádrž přímo v obci, Ždárské jezírko 9km , bazén Vimperk 14km, aquapark Waldkirchen 50km. Vodní sporty: kajak, kanoe. Možnost splutí Vltavy přímo z Borových Lad (jen v určitém období) nebo z Horní Vltavice či Lenory. Hrady - Kašperk, Rábí, Vimperk. Přírodní rezervace Svinná Lada 1,5km, Jezerní slat 9km. Služby v místě - v obci 2 restaurace, obchod, pošta, bus spojení Kvilda, Vimperk (Praha).
TOPlist