PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Velké Karlovice » Ubytování Ve Dvoře

Ubytování Ve Dvoře

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Velké Karlovice
Adresa: 
Velké Karlovice 762
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ubytovanivedvore
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 550 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kyčerka

počasí Velké Karlovice

Wi-Fi

Je možný

Levné, plně vybavené, 3 prostorné apartmány (4lůžkový s přístýlkou, 5lůžkový, 8lůžkový - 2 ložnice) v blízkosti Vodní svět Velké Karlovice, Hospoda Kyčerka, Skiareál Kyčerka s vlastním parkovištěm, dostupné busem - 100m, vlakem - 1500m vhodné i na společné oslavy. Při nižší obsazenosti smluvní ceny.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v údolí Pluskovec cca 1500m od centra Velkých Karlovic (kruhové křižovatky na rozcestí Soláň, muzea, kostela a zastávky vlaku - V.Karlovice - zastávka), v blízkosti udržované údolní komunikace (50m). Jeho dostupnost je bezbarierová. Bezpečné parkování přímo u objektu. Jdeme pěkně vidět na web.kameře č.1 www.skiarealkycerka.cz

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Objekt nabízí ubytování ve třech samostatných a prostorných apartmánech. V přízemí se nachází apartmán č. 1 a č. 2, sestávají ze samostatné ložnice, koupelny se sprch.koutem, WC a společenským pokojem s televizí, malou knihovnou a vybavenou kuchyní (mikrovlnka, varná konvice, indukční vařič, lednička a kuchyňský servis). Topení je zde podlahové. Kapacita 4 lůžka +... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti skiareál Kyčerka dosažitelný pohodlně v lyžařské obuvi nabízející plné lyžařské vyžití i pro děti a úplné začátečníky. Rolbou upravované běžecké stopy po rovinnaté lesní cestě začínají 200m od objektu a navazují na celou síť upravovaných běžeckých tratí. Kolem penzionu vedou atraktivní turistické stezky - po žluté na hřeben Javorníčku - 3km, dále Příslop -... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hlaváčová Marta
Informace poskytnul: Hlaváčová Marta
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz