TOPlist

Ubytování Ve dvoře

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Velké Karlovice
Adresa: 
Velké Karlovice 762
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 722 006 969
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/ubytovanivedvore
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 13 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  550 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Velké Karlovice počasí Velké Karlovice


Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází v údolí Pluskovec cca 1500m od centra Velkých Karlovic (kruhové křižovatky na rozcestí Soláň, muzea, kostela a zastávky vlaku - V.Karlovice - zastávka), v blízkosti udržované údolní komunikace (50m). Jeho dostupnost je bezbarierová. Bezpečné parkování přímo u objektu. Jdeme pěkně vidět na web.kameře č.1 www.skiarealkycerka.cz

Vybavení a služby

Objekt nabízí ubytování ve třech samostatných a prostorných apartmánech. V přízemí se nachází apartmán č. 1 a č. 2, sestávají ze samostatné ložnice, koupelny se sprch.koutem, WC a společenským pokojem s televizí, malou knihovnou a vybavenou kuchyní (mikrovlnka, varná konvice, indukční vařič, lednička a kuchyňský servis). Topení je zde podlahové. Kapacita 4 lůžka +... více >>

Rekreace a služby v okolí

V blízkosti skiareál Kyčerka dosažitelný pohodlně v lyžařské obuvi nabízející plné lyžařské vyžití i pro děti a úplné začátečníky. Rolbou upravované běžecké stopy po rovinnaté lesní cestě začínají 200m od objektu a navazují na celou síť upravovaných běžeckých tratí. Kolem penzionu vedou atraktivní turistické stezky - po žluté na hřeben Javorníčku - 3km, dále Příslop -... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hlaváčová Marta
Informace poskytnul: Hlaváčová Marta
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz