Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází v údolí Pluskovec cca 1500m od centra Velkých Karlovic (kruhové křižovatky na rozcestí Soláň, muzea, kostela a zastávky vlaku - V.Karlovice - zastávka), v blízkosti udržované údolní komunikace (50m). Jeho dostupnost je bezbarierová. Bezpečné parkování přímo u objektu. Jdeme pěkně vidět na web.kameře č.1 www.skiarealkycerka.cz

  Vybavení a služby

Objekt nabízí ubytování ve třech samostatných a prostorných apartmánech. V přízemí se nachází apartmán č. 1 a č. 2, sestávají ze samostatné ložnice, koupelny se sprch.koutem, WC a společenským pokojem s televizí, malou knihovnou a vybavenou kuchyní (mikrovlnka, varná konvice, indukční vařič, lednička a kuchyňský servis). Topení je zde podlahové. Kapacita 4 lůžka + možnost přistýlky. Apartmán v podkroví cca 70m2 sestává ze dvou čtyřlůžkových ložnic, koupelny se sprch. koutem, WC a společenské místnosti s televizí a vybavenou kuchyní (varná konvice, indukční vařič, lednička, kuchyňský servis). Topení teplovodní (radiátory). Objekt má uzamykatelnou lyžárku. Krásnou zahradu s velkou trampolínou pro děti, venkovním ping - pongovým stolem. K objektu je také připojena uzavřená veranda pro příjemné letní posezení. K dispozici je plynový gril i ohniště. Děti jistě ocení kreslící tabuli a v ochočené domací králičky.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V blízkosti skiareál Kyčerka dosažitelný pohodlně v lyžařské obuvi nabízející plné lyžařské vyžití i pro děti a úplné začátečníky. Rolbou upravované běžecké stopy po rovinnaté lesní cestě začínají 200m od objektu a navazují na celou síť upravovaných běžeckých tratí. Kolem penzionu vedou atraktivní turistické stezky - po žluté na hřeben Javorníčku - 3km, dále Příslop - 4km a hřeben Javorníků - 6km. Po zelené na Koncovou - 3km, Příslop - 4km a obě patří mezi nejkrásnější v rámci Beskyd/I.zony CHKO, natura2000. Občerstvení a stravování je možné v nově otevřené hospodě Kyčerka přímo pod sjezdovkou.

Zpět


TOPlist
  Ubytování Ve dvoře Velké Karlovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Ve dvoře
Ceník ubytování a stravování