Ubytování U Válků - Karlova Studánka
České hory » Jeseníky » Ubytování » Karlova Studánka » Ubytování U Válků

Ubytování U Válků

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Karlova Studánka
Adresa: 
Ubytování U Válků, 793 24 Karlova Studánka 89
Telefon: 
606 200 868, 603 221 609
Web adresa:
www.uvalku.wz.cz
www.ceskehory.cz/uvalku

kapacita  kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  820 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Praděd počasí Praděd

počasí Karlova Studánka počasí Karlova Studánka


Poloha a dosažitelnost
Navigační systém: N 50°4"32,134´ E 17°18"53,25´ Dům se nachází v lázeňské obci Karlova Studánka, místní části Lesná. Příjezd osobním autem: trasa Olomouc - Šternberk - Bruntál - Malá Morávka - Karlova Studánka nebo Opava - Krnov - Vrbno p. Pradědem - Karlova Studánka. Autobus: zastávka Karlova Studánka - parkoviště Dolní (100 m). Vlak: Bruntál - dále autobusem (17 km), Vrbno p. Pradědem - dále autobus (9 Km).
Vybavení a služby
Dvojlůžkové pokoje se sociálním zařízením, koupelnou, sprchovým koutem a televizí. Možnost přistýlky pro 2osoby. V poschodí vybavená kuchyňka. Úschovna lyží a kol. Parkování ve dvoře "pod zámkem". Možnost zapůjčení jízdních kol.
Rekreace a služby v okolí
Místo ideální pro rodinný pobyt, skupiny přátel i jednotlivců. Lyžování: 70 m mírná sjezdovka pro začátečníky s nočním lyžováním, 9 km lyž. středisko Ovčárna - Praděd (kyvadlová doprava), 8 km lyž. středisko Karlov. V lázních Karlva Studánká možné zajištění procedůr, v Bruntále, Břidličné a Jeseníku - krytý bazén. V letních měsících ideální pro turistiku, ... více >>
Provozovatel: Lumír Válek
Informace poskytnul: Lumír Válek
TOPlist