TOPlist

Ubytování u Merčáků

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Dolní Věstonice
Adresa: 
Dolní Věstonice 144, 692 01
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-728 039 220
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.mercak.unas.cz/
www.ceskehory.cz/mercakova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 4 lůžek

  Internet


Poloha a dosažitelnost

Obec Dolní Věstonice se nachází na březích střední a dolní Novomlýnské nádrže, na úpatí vrcholku Pálavy. V okolí se nachází Lednicko-Valtický areál, Mikulov, Pálava (zřícenina hradu Děvičky, Stolová Hora, Sirotčí hrádek...).

Vybavení a služby

Nabízíme ubytování ve 4lůžkovém apartmánu. Ten je samostatný, oddělený od rodinného domu s vlastním parkovacím místem přímo v objektu, venkovním posezením s krbem a přístřeškem pro kola. Kuchyňský kout (lednička, elektrická kamna, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí,..). Sociální zařízení (sprchový kout, WC). Barevná TV. Vlastní posezení před apartmánem. Možnost jedné přistýlky.

Rekreace a služby v okolí

Přímo v Dolních Věstonicích je možno navštívit archeologickou expozici regionálního muzea. Okolí je ráj rybářů a vodních sportů, vhodné pro pěší turistiku i cykloturistiku (řada cyklostezek). K projížďce na kolečnových bruslích lze využít trasu u jezer o délce 2,5km nebo se můžete projet na koních po okolí Pálavy. Příjemné je koupání jak v přírodních lagunách na... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zdeněk Merčák
Informace poskytnul: Kučerová Soňa
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz