Poloha a dosažitelnost

Obec Dolní Věstonice se nachází na březích střední a dolní Novomlýnské nádrže, na úpatí vrcholku Pálavy. V okolí se nachází Lednicko-Valtický areál, Mikulov, Pálava (zřícenina hradu Děvičky, Stolová Hora, Sirotčí hrádek...).

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování ve 4lůžkovém apartmánu. Ten je samostatný, oddělený od rodinného domu s vlastním parkovacím místem přímo v objektu, venkovním posezením s krbem a přístřeškem pro kola. Kuchyňský kout (lednička, elektrická kamna, varná konvice,mikrovlnná trouba, nádobí,..). Sociální zařízení (sprchový kout, WC). Barevná TV. Vlastní posezení před apartmánem. Možnost jedné přistýlky.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Přímo v Dolních Věstonicích je možno navštívit archeologickou expozici regionálního muzea. Okolí je ráj rybářů a vodních sportů, vhodné pro pěší turistiku i cykloturistiku (řada cyklostezek). K projížďce na kolečnových bruslích lze využít trasu u jezer o délce 2,5km nebo se můžete projet na koních po okolí Pálavy. Příjemné je koupání jak v přírodních lagunách na Mušově (asi 5km), tak na nedalekých koupalištích (Hustopeče 13km, Mikulov 15km, Březí 13km). Charakteristiku jižní Moravy dotváří řada sklípků (možnost domluvy posezení spojeného s ochutnávkou místních vín), vinárniček a příjemných posezení.

Zpět


TOPlist
  Ubytování u Merčáků Dolní Věstonice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování u Merčáků
Ceník ubytování a stravování