PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Bílá » Ubytování pod lanovkou

Ubytování pod lanovkou

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Bílá
Adresa: 
Bílá 169, Staré Hamry 739 15
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Ubytování pod lanovkou chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bílá

Wi-Fi

Ubytování bez stravy, jedná se o samostatnou bytovou jednotku se 2 pokoji. Oba pokoje jsou čtyřlůžkové se společnou kuchyní a soc.zařízením.V domě je samostatná garsoniéra pro 4 osoby.Ve vybavení není ložní povlečení a ručníky V přízemí je lyžárna. Možnost připojení k WiFi


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horská obec Bílá v Beskydech - leží v CHKO Beskydy v blízkosti státní hranice se Slovenskem. Bílá nabízí řadu možností k celoroční rekreaci. V zimě zde najdete výborné podmínky jak k sjezdovému tak běžeckému lyžování. V provozu je moderní areál Ski Bílá, který nabízí provoz několika vleků a upravených sjezdovek, snowpark a novou čtyřsedačkovou lanovku, která je v... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme ubytování beze stravy v soukromí (Bílá 169), vzdálené asi 70m od severní sjezdovky a asi 200m od jižní. Jedná se o samostatnou bytovou jednotku se dvěma čtyřlůžkovými pokoji. Ideální pro 2 rodiny s dětmi, nebo dvougenerační rodinu. Pokoje lze pronajmout i samostatně.Pro oba pokoje je společná kuchyň a sociální zařízení.V domě je také garsoniera pro 4 osoby se... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařský areál nabízí několik typů vleků: 1 teleskopický, 1 lanový, 1 kotvový a čtyřsedačkovou lanovku. Vybrat si můžete také z několika úrovní sjezdovek: červená 1050m, červená 950m, modrá 1100m, modrá 700m, modrá 400m, modrá 300m, a 90m lyžařská školička. Aktuální ceny jízdného a provozní dobu vleků najdete zde: www.skibila.cz. V okolí obce Bílá je možné podnikat... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz