Poloha a dosažitelnost

Horská obec Bílá v Beskydech - leží v CHKO Beskydy v blízkosti státní hranice se Slovenskem. Bílá nabízí řadu možností k celoroční rekreaci. V zimě zde najdete výborné podmínky jak k sjezdovému tak běžeckému lyžování. V provozu je moderní areál Ski Bílá, který nabízí provoz několika vleků a upravených sjezdovek, snowpark a novou čtyřsedačkovou lanovku, která je v provozu i v letní sezóně. V areálu jsou v sezoně pořádány i reklamní prezentační akce výrobců lyží s možností zapůjčení zdarma a známých značek aut s možností zkušební jízdy. Mimo zimní sezonu je zde možné podnikat hřebenové turistické i cykloturistické výlety. V katastru obce Bílá se nachází dva hraniční přechody se Slovenskem – Konečná a Bumbálka. Blízká místa pro výlety do okolí – Rožnov p. Radhoštěm (skanzen), Pustevny (architektonické stavby, lanovka), Radhošť (kaple sv. Cyrila a Metoděje, socha bájného boha Radegasta), Staré Hamry (pomník Maryčky Magdónové), vodní nádrž Šance.

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování beze stravy v soukromí (Bílá 169), vzdálené asi 70m od severní sjezdovky a asi 200m od jižní. Jedná se o samostatnou bytovou jednotku se dvěma čtyřlůžkovými pokoji. Ideální pro 2 rodiny s dětmi, nebo dvougenerační rodinu. Pokoje lze pronajmout i samostatně.Pro oba pokoje je společná kuchyň a sociální zařízení.V domě je také garsoniera pro 4 osoby se samostatnou kuchyňkou a sociálním zařízením.Pokoje mají ve vybavení barevnou televizi s kabelovým signálem, úložné prostory ve skříních, sedací soupravu a stolek, odpadkový koš. Ve vybavení není ložní povlečení a ručníky! Každý pokoj i garsoniéra má svůj samostatný klíč od pokoje a od hlavního vchodu. V budově je možnost uložení lyží a snowboardů (popř. sáněk,bobů a během letní sezóny i kol) v lyžárně v přízemí.Dále je možnost připojení k internetu. Podmínkou je vlastní notebook, protože připojení je možné přes Wifi do každého pokoje. Poplatek za připojení k internetu je 20 Kč/den.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Lyžařský areál nabízí několik typů vleků: 1 teleskopický, 1 lanový, 1 kotvový a čtyřsedačkovou lanovku. Vybrat si můžete také z několika úrovní sjezdovek: červená 1050m, červená 950m, modrá 1100m, modrá 700m, modrá 400m, modrá 300m, a 90m lyžařská školička. Aktuální ceny jízdného a provozní dobu vleků najdete zde: www.skibila.cz. V okolí obce Bílá je možné podnikat i běžecké trasy, které jsou pravidelně strojově upravované. Červená trasa: Bílá - Bobek – Konečná – Bílý Kříž – Bílá (30km). Modrá trasa: Bílá - Mezivodí - Bílá (19km). V areálu funguje lyžařská škola a zároveň půjčovny vybavení: ICE PEAK – SKI & BOARD SCHOOL - www.icepeak.cz. SUN Ski & Board School - www.sunski.cz. V areálu funguje cyklo-ski servis a zároveň půjčovna vybavení: JOB tel.: + 420 728 889 625.

Zpět


TOPlist
  Ubytování - Bílá - Sločíková
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování - Bílá - Sločíková
Ceník ubytování a stravování