PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytování pod lanovkou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská obec Bílá v Beskydech - leží v CHKO Beskydy v blízkosti státní hranice se Slovenskem. Bílá nabízí řadu možností k celoroční rekreaci. V zimě zde najdete výborné podmínky jak k sjezdovému tak běžeckému lyžování. V provozu je moderní areál Ski Bílá, který nabízí provoz několika vleků a upravených sjezdovek, snowpark a novou čtyřsedačkovou lanovku, která je v provozu i v letní sezóně. V areálu jsou v sezoně pořádány i reklamní prezentační akce výrobců lyží s možností zapůjčení zdarma a známých značek aut s možností zkušební jízdy. Mimo zimní sezonu je zde možné podnikat hřebenové turistické i cykloturistické výlety. V katastru obce Bílá se nachází dva hraniční přechody se Slovenskem – Konečná a Bumbálka. Blízká místa pro výlety do okolí – Rožnov p. Radhoštěm (skanzen), Pustevny (architektonické stavby, lanovka), Radhošť (kaple sv. Cyrila a Metoděje, socha bájného boha Radegasta), Staré Hamry (pomník Maryčky Magdónové), vodní nádrž Šance.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování beze stravy v soukromí (Bílá 169), vzdálené asi 70m od severní sjezdovky a asi 200m od jižní. Jedná se o samostatnou bytovou jednotku se dvěma čtyřlůžkovými pokoji. Ideální pro 2 rodiny s dětmi, nebo dvougenerační rodinu. Pokoje lze pronajmout i samostatně.Pro oba pokoje je společná kuchyň a sociální zařízení.V domě je také garsoniera pro 4 osoby se samostatnou kuchyňkou a sociálním zařízením.Pokoje mají ve vybavení barevnou televizi s kabelovým signálem, úložné prostory ve skříních, sedací soupravu a stolek, odpadkový koš. Ve vybavení není ložní povlečení a ručníky! Každý pokoj i garsoniéra má svůj samostatný klíč od pokoje a od hlavního vchodu. V budově je možnost uložení lyží a snowboardů (popř. sáněk, bobů a během letní sezóny i kol) v lyžárně v přízemí.Dále je možnost připojení k internetu. Podmínkou je vlastní notebook, protože připojení je možné přes Wifi do každého pokoje. Připojení k internetu je zdarma.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařský areál nabízí několik typů vleků: 1 teleskopický, 1 lanový, 1 kotvový a čtyřsedačkovou lanovku. Vybrat si můžete také z několika úrovní sjezdovek: červená 1050m, červená 950m, modrá 1100m, modrá 700m, modrá 400m, modrá 300m, a 90m lyžařská školička. Aktuální ceny jízdného a provozní dobu vleků najdete zde: www.skibila.cz. V okolí obce Bílá je možné podnikat i běžecké trasy, které jsou pravidelně strojově upravované. Červená trasa: Bílá - Bobek – Konečná – Bílý Kříž – Bílá (30km). Modrá trasa: Bílá - Mezivodí - Bílá (19km). V areálu funguje lyžařská škola a zároveň půjčovny vybavení: ICE PEAK – SKI & BOARD SCHOOL - www.icepeak.cz. SUN Ski & Board School - www.sunski.cz. V areálu funguje cyklo-ski servis a zároveň půjčovna vybavení: JOB tel.: + 420 728 889 625.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz