PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Jívka » U tátovy lípy

U tátovy lípy

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Jívka
Adresa: 
Jívka 180, Trutnov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 181 530, 491 487 358
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
utatovylipy.cz www.ceskehory.cz/utatovylipy
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 485 m.

Nacházíme se na úpatí Jestřebích hor na hranici, jak pro Krkonoše, tak pro Orlické hory, krásná lokalita v klidném prostředí. Kompletně oddělený apartmán nabízí naprosté soukromí.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nově vybudovaný podkrovní apartmán (2016) se samostatným vchodem, svojí příjezdovou cestou, v naprostém soukromí u lesa, vám zaručuje klídek, pohodu a odpočinek s pohledem z terásky na lesy. Pod terasou prostory na kola, kočárky, lyže, hračky pro děti atd. Parkování přímo u objektu na veliké zahradě.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme 3 pokoje, z toho 2 dvojlůžkové, 1 dvojlůžkový + přistýlka, samozřejmostí jsou lůžkoviny. Apartmán má velikou kompletně vybavenou kuchyň (mikrovlnka, konvice, topinkovač, myčka a vše potřebné co v kuchyni má být), na druhé polovině od kuchyně je krásné posezení s velkou TV (satelitní příjem), DVD, hifi. Velká koupelna se sprch.koutem, WC, bidet a pračka. Z... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Na dosah ruky je rybník, bývalý měděný důl (Bohumír) s prohlídkou. Plně funkční vodní mlýn z první republiky "Dřevíček" (prohlídka s výkladem), rozhledna na Jestřebí louce, hvězdárna v Upici. Nedaleko zámeček Bischofstein s možností občerstvení, v blízkosti vyhlídka "Skály" a rozhledna "Čáp". V okolí řada pevnostních srubů, nejblíže od nás 1km Odolov. Nedaleko... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Věra Peymová
Informace poskytnul: Věra Peymová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz