PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

U tátovy lípy

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nově vybudovaný podkrovní apartmán (2016) se samostatným vchodem, svojí příjezdovou cestou, v naprostém soukromí u lesa, vám zaručuje klídek, pohodu a odpočinek s pohledem z terásky na lesy. Pod terasou prostory na kola, kočárky, lyže, hračky pro děti atd. Parkování přímo u objektu na veliké zahradě.
Vybavení a služby
Nabízíme 3 pokoje, z toho 2 dvojlůžkové, 1 dvojlůžkový + přistýlka, samozřejmostí jsou lůžkoviny. Apartmán má velikou kompletně vybavenou kuchyň (mikrovlnka, konvice, topinkovač, myčka a vše potřebné co v kuchyni má být), na druhé polovině od kuchyně je krásné posezení s velkou TV (satelitní příjem), DVD, hifi. Velká koupelna se sprch.koutem, WC, bidet a pračka. Z chodby je ještě jedna toaleta. Toaletní potřeby, mýdlo a ručníky jsou samozřejmostí. Dětská postýlka a židlička. V apartmánu je zákaz kouření. Ubytování je bez stravování. Restaurace 4km od nás, na nákup, poštu do vsi 3km.

Pobyt se psem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Na dosah ruky je rybník, bývalý měděný důl (Bohumír) s prohlídkou. Plně funkční vodní mlýn z první republiky "Dřevíček" (prohlídka s výkladem), rozhledna na Jestřebí louce, hvězdárna v Upici. Nedaleko zámeček Bischofstein s možností občerstvení, v blízkosti vyhlídka "Skály" a rozhledna "Čáp". V okolí řada pevnostních srubů, nejblíže od nás 1km Odolov. Nedaleko Březinka, Dobrošov, Stachelberg. Krásná lokalita umožnuje letní i zimní vyžití, cyklotrasy, peší turistika, koupání i v nedalekých aquacentrech, v zimě sjezdovky např. skiareál Petříkovice, Radvanice, Nové Buky u Trutnova. Adršpach - skalní město. ZOO - Dvůr Králové. Moc rádi poradíme kam na výlet, možností je spousta.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz