Poloha a dosažitelnost

Nově vybudovaný podkrovní apartmán (2016) se samostatným vchodem, svojí příjezdovou cestou, v naprostém soukromí u lesa, vám zaručuje klídek, pohodu a odpočinek s pohledem z terásky na lesy. Pod terasou prostory na kola, kočárky,lyže,hračky pro děti atd. Parkování přímo u objektu na veliké zahradě.

  Vybavení a služby

Nabízíme 3 pokoje, z toho 2 dvojlůžkové, 1 dvojlůžkový + přistýlka, samozřejmostí jsou lůžkoviny. Apartmán má velikou kompletně vybavenou kuchyň (mikrovlnka, konvice, topinkovač, myčka a vše potřebné co v kuchyni má být), na druhé polovině od kuchyně je krásné posezení s velkou TV (satelitní příjem), DVD, hifi. Velká koupelna se sprch.koutem, WC, bidet a pračka. Z chodby je ještě jedna toaleta. Toaletní potřeby, mýdlo a ručníky jsou samozřejmostí. Dětská postýlka a židlička. V apartmánu je zákaz kouření. Ubytování je bez stravování. Restaurace 4km od nás, na nákup, poštu do vsi 3km.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

Na dosah ruky je rybník, bývalý měděný důl (Bohumír) s prohlídkou. Plně funkční vodní mlýn z první republiky "Dřevíček" (prohlídka s výkladem), rozhledna na Jestřebí louce, hvězdárna v Upici. Nedaleko zámeček Bischofstein s možností občerstvení, v blízkosti vyhlídka "Skály" a rozhledna "Čáp". V okolí řada pevnostních srubů, nejblíže od nás 1km Odolov. Nedaleko Březinka, Dobrošov, Stachelberg. Krásná lokalita umožnuje letní i zimní vyžití, cyklotrasy, peší turistika, koupání i v nedalekých aquacentrech, v zimě sjezdovky např. skiareál Petříkovice, Radvanice, Nové Buky u Trutnova. Adršpach - skalní město. ZOO - Dvůr Králové. Moc rádi poradíme kam na výlet, možností je spousta.

Zpět


TOPlist
  U tátovy lípy Jívka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  U tátovy lípy
Ceník ubytování a stravování