U památného buku

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Manušice
Adresa: 
Manušice 7
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 172 877
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/upamatnehobuku
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 5 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Česká Lípa počasí Česká Lípa

Apartmán 3+KK s koupelnou v chalupě s vlastním vchodem a vlastním vjezdem na oplocenou zahradu, u lesa, u památného stromu, pro 5 osob.

Last Minute

Termín: 30.8.2020 - 5.9.2020
   • Celý objekt za cenu 8000,- /objekt/noc

Obsazené termíny

8.8.2020 - 15.8.2020

15.8.2020 - 22.8.2020

22.8.2020 - 28.8.2020

29.8.2020 - 30.8.2020

5.9.2020 - 11.9.2020

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Manušice je jednou z obecních částí města Česká Lípa. Leží severně od České Lípy v nadmořské výšce 245 m.n.m. V obci je evidováno 49 adres s 84 trvale žijícími obyvateli. Rozloha katastrálního území Manušice činí 1,99km. Okrajem obce protéká říčka Šporka. Nachází se na hranici Lužických hor a Českého středohoří. Česká Lípa 5km, Nový Bor 7km, Doksy 20km, Liberec 50km.... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán o rozloze 42m2. Kuchyňský kout společně s jídelním stolem, jedním lůžkem, pohovkou a televizí. 1 pokoj s patrovou postelí, 1 pokoj s dvoulůžkem. Koupelna s vanou, umyvadlem a WC. V kuchyňském koutě je k dispozici sklokeramická deska, lednice, mikrovlná trouba, toustovač, remoska a varná konvice, kávovar, presovač, malá trouba. Připojení k WIFI, satelit.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařské vleky - SKI areál Prácheň 6km, SKI areál Polevsko 9km (lyžařská škola, dětská školička, skoky pro snowbordisty, osvětlení, občerstvení, zasněžování, 2 sjezdovky), SKI areál Jedlová 20km - 2 svahy. Na Novoborsku jsou v zimním období udržované běžecké tratě v okolí obcí Prácheň, Polevsko, Kytlice, Svor, Prysk. Koupání Sloup v Čechách, Česká Lípa - Dubice -... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Alena Máchová
Informace poskytnul: Máchová Alena
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz