PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

U památného buku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Manušice je jednou z obecních částí města Česká Lípa. Leží severně od České Lípy v nadmořské výšce 245 m.n.m. V obci je evidováno 49 adres s 84 trvale žijícími obyvateli. Rozloha katastrálního území Manušice činí 1,99km. Okrajem obce protéká říčka Šporka. Nachází se na hranici Lužických hor a Českého středohoří. Česká Lípa 5km, Nový Bor 7km, Doksy 20km, Liberec 50km. Přes obec vede cyklo/inline stezka z České Lípy do Kamenického Šenova až k Panské Skále (Varhany).
Vybavení a služby
Apartmán o rozloze 42m2. Kuchyňský kout společně s jídelním stolem, jedním lůžkem, pohovkou a televizí. 1 pokoj s patrovou postelí, 1 pokoj s dvoulůžkem. Koupelna s vanou, umyvadlem a WC. V kuchyňském koutě je k dispozici sklokeramická deska, lednice, mikrovlná trouba, toustovač, remoska a varná konvice, kávovar, presovač, malá trouba. Připojení k WIFI, satelit. Parkování je v oplocené zahradě se samostaným vjezdem - celkem 300m2 zahrady včetně dětského hřiště s trampolínou, brankami, dětským domečkem, houpačkou. K dispozici dále gril, zahradní posezení, slunečník. Po domluvě s majitelem, který bydlí v 2.části chalupy na odděleném pozemku je možnost používání bazénu. Kola a lyže je možné uložit v uzamčené garáži. Nekuřácké prostředí. Pobyt s domácím mazlíčkem není možný, majitel vlastní malého psa. Nově máme možnost za poplatek zapůjčení 2 horských kol a menšího dámského elektrokola.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařské vleky - SKI areál Prácheň 6km, SKI areál Polevsko 9km (lyžařská škola, dětská školička, skoky pro snowbordisty, osvětlení, občerstvení, zasněžování, 2 sjezdovky), SKI areál Jedlová 20km - 2 svahy. Na Novoborsku jsou v zimním období udržované běžecké tratě v okolí obcí Prácheň, Polevsko, Kytlice, Svor, Prysk. Koupání Sloup v Čechách, Česká Lípa - Dubice - wakeboarding, 3D bludiště, krytý bazén, Máchovo jezero. Hrady - zámky: Bezděz, Houska, Grabštejn, Sloup v Čechách, Horní Libchava, Zákupy, Lemberk. Lesní divadlo Sloup v Čechách, Prysk. Muzeum skla Kamenický Šenov, Nový Bor, sklárna Libchava s krčmou a možností vyfouknout si výrobek, restaurace Ajeto Nový Bor s možností vidět skláře u výroby skla. Golf resort Pihel (3km) s restaurací. Tenisové kurty Česká Lípa. Varhany - Panská Skála Prácheň. Cyklostezka Česká Lípa - Kamenický Šenov.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz