PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

U Minarčíků

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Karlova Studánka
Adresa: 
Karlova Studánka 71
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-728 707 429 pevná linka 554772050
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/minarcik
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Praděd

počasí Karlova Studánka

Karlova Studánka hlásí 100 cm sněhu

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytování v klidné části lázní Karlova Studánka. Máme jeden apartmán pro čtyři osoby a jeden dvoulůžkový pokoj s přistýlkou. Každý má samostatný vchod, vlastní soc. zařízení a kuchyňku. Parkování před domem. V místě relax.krytý bazén. Lyžařský vlek 100m od domu. Skiareál Kopřivná 8km. Skibus 300m


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování je v našem domě v klidné části lázní Karlova Studánka, pod lesem. Každý pokoj má svůj samostatný vchod. Žádné společné prostory. S ubytovatelem ani s ostatními ubytovanými vůbec nemusíte přijít do styku, takže ideální v době koronaviru. Příjezd autem je až k domu a parkování je zdarma. Zastávka skibusu na Praděd je 7 minut chůze. Zde zastavuje dálkový... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K dispozici máme apartmán pro čtyři osoby a dvoulůžkový pokoj s přistýlkou. Apartmán má samostatný vchod, vlastní sociální zařízení a oddělenou ložnici. Kuchyňka je vybavená sklokeramickou varnou deskou, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a nádobím na běžné vaření. Je zde jídelní stůl, posezení u krbových kamen a TV. Vytápění je centrálním plynovým kotlem s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Karlova Studánka je pohodové místo k odpočinku. Lyžařský vlek je 100 metrů od domu. Zde si můžete vypůjčit lyže a využít služby lyžařské školy. Je možno vyjet kyvadlovou dopravou do vrcholové části hor. Jako bývalý člen Horské služby vám rád s výběrem výletů. Přímo v obci je veškerá vybavenost. Obchody, dvě cukrárny, pošta, několik možností občerstvení a stravování.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Minarčíková
Informace poskytnul: Minarčík
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz