U Minarčíků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování je v našem domě v klidné části lázní Karlova Studánka, pod lesem. Lyžařský vlek je 100 metrů od domu. Příjezd autem je až k domu a parkování je zdarma. Zastávka autobusu a cyklobusu na Praděd je 7 minut chůze. Zde zastavuje dálkový autobus na trase Olomouc-Karlova Studánka - Jeseník a místní autobusové linky z Bruntálu a Vrbna pod Pradědem. Do centra Karlovy Studánky je to od nás 10 minut chůze. Najdete zde obchod, pekárnu, dvě cukrárny a několik restaurací. Můžete navštívit relaxační bazén se slanou vodou, masážními tryskami a vířivkami, párou a saunou. Lze si objednat masáže a procedury v lázních. Karlova Studánka je dobrým výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku v Jeseníkách.
Vybavení a služby
K dispozici máme apartmán pro čtyři osoby a dvoulůžkový pokoj s přistýlkou. Apartmán má samostatný vchod, vlastní sociální zařízení a oddělenou ložnici. Kuchyňka je vybavená sklokeramickou varnou deskou, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a nádobím na běžné vaření. Je zde jídelní stůl, posezení u krbových kamen a TV. Vytápění je centrálním plynovým kotlem s možností si přitopit krbovými kamny. Dvoulůžkový pokoj má také samostatný vchod, sociální zařízení a kuchyňku kde zvládnete běžné vaření. Kuchyňka je také vybavena mikrovlnkou, sklokeramickou varnou deskou, chladničkou, varnou konvicí a nádobím na vaření. V pokoji je jídelní stůl, dvoulůžko a válenda, kterou lze využít jako přistýlku, nebo k posezení u televize. Zde je centrální plynové vytápění. Postele jsou povlečené, ručníky dáváme na vyžádání.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Karlova Studánka je pohodové místo k odpočinku. Lyžařský vlek je 100 metrů od domu. Je možno vyjet kyvadlovou dopravou do vrcholové části hor. Jako bývalý člen Horské služby vám rád s výběrem výletů. Přímo v obci je veškerá vybavenost. Obchody, dvě cukrárny, pošta, několik možností občerstvení a stravování. Příjemné je navštívit místní bazén se slanou vodou, masážními tryskami, párou a saunou. Je zde také solná jeskyně a masáže. Děti i dospělé třeba potěší výlet do bazénu v Bruntále, kde je tobogán a venkovní divoká řeka.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz