U Minarčíků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování je v našem domě v klidné části lázní Karlova Studánka, pod lesem. Příjezd autem je až k domu a parkování je zdarma. Zastávka autobusu a cyklobusu na Praděd je 7 minut chůze. Zde zastavuje dálkový autobus na trase Olomouc-Karlova Studánka - Jeseník a místní autobusové linky z Bruntálu a Vrbna pod Pradědem. Do centra Karlovy Studánky je to od nás 10 minut chůze. Najdete zde obchod, pekárnu,dvě cukrárny a několik restaurací.Můžete navštívit relaxační bazén se slanou vodou, masážními tryskami a vířivkami, párou a saunou. Lze si objednat masáže a procedury v lázních. Karlova Studánka je dobrým výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku v Jeseníkách.
Vybavení a služby
K dispozici máme apartmán pro čtyři osoby a dvoulůžkový pokoj s přistýlkou. Apartmán má samostatný vchod, vlastní sociální zařízení a oddělenou ložnici. Kuchyňka je vybavená sklokeramickou varnou deskou, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a nádobím na běžné vaření. Je zde jídelní stůl, posezení u krbových kamen a TV. Vytápění je centrálním plynovým kotlem s možností si přitopit krbovými kamny. Dvoulůžkový pokoj má také samostatný vchod, sociální zařízení a kuchyňku kde zvládnete běžné vaření. Kuchyňka je také vybavena mikrovlnkou, sklokeramickou varnou deskou, chladničkou, varnou konvicí a nádobím na vaření. V pokoji je jídelní stůl, dvoulůžko a válenda, kterou lze využít jako přistýlku, nebo k posezení u televize. Zde je centrální plynové vytápění. Postele jsou povlečené, ručníky dáváme na vyžádání.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Karlova Studánka je pohodové místo k odpočinku, turistice a cykloturistice. Je možno vyjet kyvadlovou dopravou do vrcholové části hor. Jako bývalý člen Horské služby vám rád s výběrem výletů. Přímo v obci je veškerá vybavenost. Obchody, dvě cukrárny, pošta, několik možností občerstvení a stravování. Příjemné je navštívit místní bazén se slanou vodou, masážními tryskami, párou a saunou. Je zde také solná jeskyně a masáže. Děti i dospělé třeba potěší výlet do bazénu v Bruntále, kde je tobogán a venkovní divoká řeka.
TOPlist