TOPlist

U Grobiana

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Lenora
Adresa: 
384 42 Lenora 12
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 021 939, 388 424 041
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
grobian.webzdarma.cz
www.ceskehory.cz/grobian
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 17 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  773 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Horní Vltavice počasí Horní Vltavice


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion U Grobiána leží ve středu Lenory přímo u hlavní silnice spojující Prachatice - Strážný (a dále na Pasov v německu).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K ubytování je k dispozici: 1x dvojlůžkový pokoj – WC a sprcha na patře (zvlášť dámské a pánské); 3x čtyřlůžkový apartmán a z toho jeden bezbarierový – televize, lednička, mikrovlnka, rychlovarná konvice; 1x třílůžkový apartmán s možností přistýlky – televize, lednička, mikrovlnka. Parkování je přímo za objektem. Je k dispozici i dětský koutek. Ubytovaní mají... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Přímo v Lenoře můžete zažít každou poslední sobotu v měsíci slavnost pečení chleba v historické peci. Doporučujeme též návštěvu soukromé sklárny a krytého mostu přes řeku Vltavu. Vltava nabízí koupání, rybaření a též možnost vodní turistiky – půjčovna kánoí VOTUS. Okolí je jako stvořené pro zmiňovanou vodní, pěší turistiku a v neposlední řadě i cykloturistiku... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Václav Kovář
Informace poskytnul: Václav Kovář
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz