PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

U Grobiana

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion U Grobiána leží ve středu Lenory přímo u hlavní silnice spojující Prachatice - Strážný (a dále na Pasov v německu).
Vybavení a služby
K ubytování je k dispozici: 1x dvojlůžkový pokoj – WC a sprcha na patře (zvlášť dámské a pánské); 3x čtyřlůžkový apartmán a z toho jeden bezbarierový – televize, lednička, mikrovlnka, rychlovarná konvice; 1x třílůžkový apartmán s možností přistýlky – televize, lednička, mikrovlnka. Parkování je přímo za objektem. Je k dispozici i dětský koutek. Ubytovaní mají možnost objednat si masáž. Pár metrů od penzionu je i možnost kosmetických služeb.
Rekreace a služby v okolí
Přímo v Lenoře můžete zažít každou poslední sobotu v měsíci slavnost pečení chleba v historické peci. Doporučujeme též návštěvu soukromé sklárny a krytého mostu přes řeku Vltavu. Vltava nabízí koupání, rybaření a též možnost vodní turistiky – půjčovna kánoí VOTUS. Okolí je jako stvořené pro zmiňovanou vodní, pěší turistiku a v neposlední řadě i cykloturistiku (nabízíme možnost půjčení kol za 50,- Kč na den). Z okolních turisticky zajímavých cílů nemůžeme opomenout 7km vzdálený Boubín s novou rozhlednou a zachovalým pralesem, Třístoličník, Trojmezí (hranice česko-rakousko-německo), Plešné jezero s vrcholem Plechý. Je od nás blízko prakticky ke všem místům jihočeské Šumavy třeba od pramene Vltavy přes Kvildu, Borovou Ladu až po jezero Lipno. Bližší informace o Lenoře a jejím okolí najdete mimo jiné na stránkách obce Lenora. V nepříznivém počasí přijde vhod 7km vzdálen volarský krytý plavecký bazén.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz