PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » České středohoří » Ubytování » Mošnice » Statek U Horkých

Statek U Horkých

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Dubá
Adresa: 
Mošnice 5, Snědovice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 228 914
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.statekuhorkych.cz www.ceskehory.cz/statek-kokorinsko
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 27 lůžek

Je možný

Venkovní bazén

Statek U Horkých z roku 1847 na hranici CHKO Kokořín v sousedství rybníků nedaleko od Dubé. K dispozici je 27 lůžek s možností 2 přistýlek v 7 pokojích s dobovým vybavením (z toho 2x dvoulůžkový apartmán). V okolí je možnost cykloturistiky a rybaření. Příjemné ubytování za rozumné ceny.

Celkové vybavení objektu
Venkovní bazén
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Statek U Horkých z roku 1847 na samé hranici CHKO Kokořín v malebné vesničce Mošnice v sousedství dvou rybníků 6km od Dubé.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

6 ložnic (bezbarierová ložnice), společenská místnost s TV. Sociální zařízení: 1x koupelna s vanou, sprch. koutem a WC. 1x koupelna se sprch. koutem a WC, 4x sprch. kout + 4x WC v přízemí objektu. Topení: kombinované - kamna na pokojích a el. přímotopy. Sprchy a toalety v přízemí objektu - vytápění podlahové Na přání dětí připojení na WiFi. Voda v celém objektu pitná... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolí vhodné k turistice, cykloturistice (možné využítí cyklobusů),lezení po skalách, rybaření, koupání, bruslení... Výlety do okruhu 20km: hrádek Helfenburk, hrad Houska, Kokořín, Bezděz, skanzen lidové architektury v Kravařích, ptačí domky v Úštěku, Máchovo jezero... Restaurace i obchod 1,5km

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Helena Horká
Informace poskytnul: Helena Horká
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz