PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Statek U Horkých

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Statek U Horkých z roku 1847 na samé hranici CHKO Kokořín v malebné vesničce Mošnice v sousedství dvou rybníků 6km od Dubé.
Vybavení a služby
6 ložnic (bezbarierová ložnice), společenská místnost s TV. Sociální zařízení: 1x koupelna s vanou, sprch. koutem a WC. 1x koupelna se sprch. koutem a WC, 4x sprch. kout + 4x WC v přízemí objektu. Topení: kombinované - kamna na pokojích a el. přímotopy. Sprchy a toalety v přízemí objektu - vytápění podlahové Na přání dětí připojení na WiFi. Voda v celém objektu pitná - nový vrt. Nově jsme pro vás zrekonstruovali útulné dvoulůžkové apartmá s vybavenou kuchyňkou (vestavný sporák, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice) a pokojem se dvěma lůžky s možností přistýlky. Sociální zařízení má sprchový kout a WC. Vše je podlahově vytápěné. Zrekontruovaná stáj (60m2) pro nepřízeň počasí, ohniště s grilem a zahradním nábytkem, přenosný gril, pískoviště, houpačka, bazén. V objektu stolní tenis, šipky, petanque, lacros, Dostatek parkovacích míst u objektu, domácí zvíře vítáno.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Okolí vhodné k turistice, cykloturistice (možné využítí cyklobusů),lezení po skalách, rybaření, koupání, bruslení... Výlety do okruhu 20km: hrádek Helfenburk, hrad Houska, Kokořín, Bezděz, skanzen lidové architektury v Kravařích, ptačí domky v Úštěku, Máchovo jezero... Restaurace i obchod 1,5km
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz