Starý Sedloňov

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Velké Svatoňovice, Markoušovice
Adresa: 
Markoušovice 218, Velké Svatoňovice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 459 723, 602 193 575
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.starysedlonov.cz
www.ceskehory.cz/starysedlonov

kapacita  kapacita: 13 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  500 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Radvanice počasí Radvanice


Poloha a dosažitelnost
Nacházíme se v nadmořské výšce 498m n.m. v obci Velké Svatoňovice - Markoušovice v oblasti Podkrkonoší vzdálené 5km od Trutnova, v těsné blízkosti Jestřebích hor. Právě Jestřebí hory jsou výchozím bodem všech turistů v okolí, nachází se zde dvě rozhledny, jedna je na dohled od penzionu, dále pak Panská cesta po hřebeni, kde jsou téměř na každém kroku bunkry,... více >>
Vybavení a služby
V přízemí se nachází společenská místnost s kuchyňským koutem vybavený lednicí, dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a základním vybavením pro vaření, dále pak herna s fotbálkem, šipkami, dětským koutkem se společenskými hrami. • Pokoje: Nabízíme ubytování v 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny... více >>
Rekreace a služby v okolí
Pěsky: Jestřebí hory, rozhledna Slavětín, rozhledna Žaltman, Paseka, Čížkovy kameny. • Na kole: Malé Svatoňovice - muzeum a rodiště Karla Čapka, studánka a Křížová cesta, muzeum a pěchotní srub T-S26 Odolov. Ratibořice, Babiččíno údolí, Česká Skalice - vodní nádrž Rozkoš. Trutnov, dělostřelecká tvrz Stachelberg. Hvězdárna Úpice. Adršpašské a Teplické skály •... více >>
Provozovatel: Karel Kuna
Informace poskytnul: Karel Kuna
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz