Starý Sedloňov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nacházíme se v nadmořské výšce 498m n.m. v obci Velké Svatoňovice - Markoušovice v oblasti Podkrkonoší vzdálené 5km od Trutnova, v těsné blízkosti Jestřebích hor. Právě Jestřebí hory jsou výchozím bodem všech turistů v okolí, nachází se zde dvě rozhledny, jedna je na dohled od penzionu, dále pak Panská cesta po hřebeni, kde jsou téměř na každém kroku bunkry, pozůstatky druhé světové války. V bezprostřední blízkosti jsou pak udržované běžecké tratě, v létě pak cyklostezky. V nedalekých Petříkovicích se nachází sjezdovka s nočním osvětlením, větší lyžařské areály v Krkonoších jsou v dosahu autem několika minut.
Vybavení a služby
V přízemí se nachází společenská místnost s kuchyňským koutem vybavený lednicí, dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a základním vybavením pro vaření, dále pak herna s fotbálkem, šipkami, dětským koutkem se společenskými hrami. • Pokoje: Nabízíme ubytování v 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, postelemi s kvalitními matracemi a nočními stolky, šatní skříň, komoda, LCD televizor, sprchový kout, umyvadlo, toaleta. Apartmány mají velká francouzská okna s krásným výhledem do krajiny.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pěsky: Jestřebí hory, rozhledna Slavětín, rozhledna Žaltman, Paseka, Čížkovy kameny. • Na kole: Malé Svatoňovice - muzeum a rodiště Karla Čapka, studánka a Křížová cesta, muzeum a pěchotní srub T-S26 Odolov. Ratibořice, Babiččíno údolí, Česká Skalice - vodní nádrž Rozkoš. Trutnov, dělostřelecká tvrz Stachelberg. Hvězdárna Úpice. Adršpašské a Teplické skály • Autem: ZOO Dvůr Králové nad Labem, zámek Kuks a Braunův betlém, Broumovské stěny, nová lanovka na Sněžku, Stezka korunami stromů Jánské Lázně, Babiččino údolí, zámek Ratibořice, Krkonoše, Černá hora, Sněžka, Pec pod Sněžkou, Dělostřelecká tvrz Stachelberg, rozhledna Eliška, město Trutnov, zámek Náchod, pevnost Dobrošov, Jiráskova chata, zámek Nové Město nad Metují, Peklo u Nového Města n/M, Stolové hory, Kudowa zdroj • Možnosti koupání: přehrada Rozkoš, přehrada Les Království, koupaliště Malé Svatoňovice, rybník Podháj, koupaliště Radeč - Úpice, aquapark Trutnov, koupaliště Petříkovice, bazén Trutnov, jezero Kuprovka
TOPlist