PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Ovesná » Rekreační středisko SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou

Rekreační středisko SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Nová Pec, Ovesná
Adresa: 
Ovesná 16, 384 62 Nová Pec
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-387 924 205
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.sosehl.cz www.ceskehory.cz/sosehl
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Rekreační středisko se nachází v příjemném prostředí parku Šumava - Nová Pec. Ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, o celkové kapacitě 23 lůžek. Stravování individuální, vařením ve společné kuchyni. Vhodný pro celoroční rekreaci. Ideální místo pro cykloturistiku, turistiku a lyžová


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rekreační středisko se nachází přibližně 20 minut chůze od Nové Pece v horní části Lipenského jezera. V klidném místě obklopeném lesy Jeleních vrchů. Dvoupatrový objekt je uzpůsoben pro celoroční provoz s vlastním stravováním a disponuje osmi pokoji různé velikosti (3x 2-lůžkový, 4x 3-lůžkový, 1x 5-lůžkový). Součástí objektu jsou 2 společné běžně vybavené kuchyně... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Stravování je individuální. Vaření je ve společné kuchyni. Nákup veškerých potravin je možný v Nové Peci. Pokoje v patře - vybavení: stůl, židle, skříň, lůžka. Společná kuchyně v přízemí - vybavení: lednice s mrazákem, mikrovlnka, varná konvice, sporák, hrnce a kastroly a veškeré nádobí. Utěrky vlastní. Společné sociální zařízení v patře. Ručníky... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Tipy na výlety a jiné aktivity: Plešné jezero - 12km; Památník A. Stiftera - nad Plešným jezerem; Plechý - nejvyšší vrchol Šumavy; Trojmezí - z Nového Údolí - cca 22km; Schwarzenberský plavební kanál - 5 km; Medvědí stezka - 17 km; Stožec a Stožecká kaple - 15km; Vodní nádrž Lipno - 11 až 40 km; Rozhledna Libín - 31 km; Stezka v korunách stromů... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou
Informace poskytnul: Šibřinová Štěpánka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz