TOPlist

Rekreační středisko SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační středisko se nachází přibližně 20 minut chůze od Nové Pece v horní části Lipenského jezera. V klidném místě obklopeném lesy Jeleních vrchů. Dvoupatrový objekt je uzpůsoben pro celoroční provoz s vlastním stravováním a disponuje osmi pokoji různé velikosti (3x 2-lůžkový, 4x 3-lůžkový, 1x 5-lůžkový). Součástí objektu jsou 2 společné běžně vybavené kuchyně v přízemí a společné sociální zařízení v patře. Příjezd umožněn až na místo, parkování vozidla u objektu. Poloha objektu: Ovesná 16, 384 62 Nová Pec, okres Prachatice. Lokace: 48.7954503N, 13.9240839E
Vybavení a služby
Stravování je individuální. Vaření je ve společné kuchyni. Nákup veškerých potravin je možný v Nové Peci. Pokoje v patře - vybavení: stůl, židle, skříň, lůžka. Společná kuchyně v přízemí - vybavení: lednice s mrazákem, mikrovlnka, varná konvice, sporák, hrnce a kastroly a veškeré nádobí. Utěrky vlastní. Společné sociální zařízení v patře. Ručníky vlastní. Společenská místnost 1 - televize, stolky, křesla. Společenská místnost 2 - pingpongový stůl. Vytápění v objektu - ústřední otop. Wifi - NE. Domácí zvířátka - NE. Dostupnost mobilních sítí - ANO, ale kolísavá. Nekuřácký objekt - ANO. Bezbariérový objekt - NE. Parkování u objektu - ANO. Provoz celoroční, týdenní pobyty (so - so) v období červenec+srpen, po zbytek roku většinou jen o víkendech (PÁ-NE). Nástup rekreace v sobotu mezi 14,00 – 16,00 hod. nebo v předem stanoveném termínu. Ukončení rekreace v sobotu do 10,00 hod. nebo v předem stanoveném termínu. Cena 250,-Kč/noc. Dítě do 3 let zdarma. Uvedené cena obsahuje rekreační poplatek, povlečení lůžkovin, spotřebu energií.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Tipy na výlety a jiné aktivity: Plešné jezero - 12km; Památník A. Stiftera - nad Plešným jezerem; Plechý - nejvyšší vrchol Šumavy; Trojmezí - z Nového Údolí - cca 22km; Schwarzenberský plavební kanál - 5 km; Medvědí stezka - 17 km; Stožec a Stožecká kaple - 15km; Vodní nádrž Lipno - 11 až 40 km; Rozhledna Libín - 31 km; Stezka v korunách stromů Kramolín - 39 km; http://www.novapec.info/index.php/turisticke-zajimavosti; Přírodní zajímavosti a památky CHKO a NP Šumava http://www.npsumava.cz/cz/5846/sekce/tipy-na-vylety/; Informace o okolí objektu: zastávka bus - 1 km; zastávka vlak - Nová Pec 2,5 km; obchod - Nová Pec 2,5 km; restaurace - Nová Pec 2,5 km; pošta - Nová Pec 2,5 km; bankomat - Horní Planá 13 km; lékárna - Horní Planá 13 km ; koupání - Přehrada Lipno; les - v místě; rybolov - Přehrada Lipno; lyžování - běžkařské tratě Nová Pec; - skiareál Libín 30 km; - skiareál Hochficht (Rakousko) 29 km; - skiareál Kramolín 39 km;
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz