PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Český Ráj » Ubytování » Sloup v Čechách » Rekreační středisko Piccola Italia Oáza

Rekreační středisko Piccola Italia Oáza

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Sloup v Čechách
Adresa: 
Lomená 45, Sloup v Čechách
Web adresa:
www.ceskehory.cz/piccolaitaliaoaza
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 100 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Nový Bor

Wi-Fi

Je možný

Rekreační středisko Oáza se nachází v malebném prostředí Lužických hor, v blízkosti slavného Skalního hradu a přírodního koupaliště. Nabízí ubytování s polopenzí v chatkách.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

V areálu je k dispozici parkovací plocha zdarma. Rekreační středisko Oáza se nachází v malebném prostředí Lužických hor, v blízkosti slavného Skalního hradu a přírodního koupaliště.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K ubytování slouží celoročně obytné chaty dvou velikostí s kapacitou max 4 (vlastní toaleta a umyvadlo, sdílená koupelna) a max 10 osob (3 ložnice, vlastní koupelna a toaleta). Nádherná zahrada se vzrostlými stromy poskytuje v letních měsících dostatek stínu pro relaxaci. Areál rekreačního střediska je kompletně oplocený. K dispozici je tenisový kurt, sportovní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vynikající stravování zajistí vlastní kuchyně formou plné penze nebo polopenze v restauraci, která je součástí areálu. Domácí česká kuchyně a velké porce jsou důvodem, proč se k nám hosté rádi vrací. K dispozici je také bar, kde je možné zakoupit nápoje, malé občerstvení & zmrzliny. Okolí poskytuje mnoho možností k výletům či projížďkám na kole pro celou rodinu.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Spazio Designer Italiano s.r.o.
Informace poskytnul: Jana Hanusova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz