TOPlist
České hory » Jeseníky » Ubytování » Razová » Rekreační rodinný dům u Slezské Harty

Rekreační rodinný dům u Slezské Harty

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Razová
Adresa: 
Razová č.p. 400
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 287 205
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.kurt-schmidt.com/rekreace-u-vody.html
www.ceskehory.cz/rd-slezska-harta
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 9 lůžek

Po domluvě


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dům se nachází u vodní přehrady Slezská Harta v obci Razová, 400m od vodní hladiny. Od pobřeží je velice hezký výhled na Praděd. Parkování aut na zahradě.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K rekreačnímm účelům pronajímám rekreační rodinný dům I. kategorie 1+3. Kapacita = 9 lůžek s možností další přistýlky. Kompletní vybavení (kuchyně + 3 pokoje). Ohniště, prostorný sklep, spíže, velká lednička.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkém okolí je možnost koupání, loďkování a jiných vodních sportů. Okolní lesy jsou velice bohaté na houby, zahradou protéká horský pstruhový potok. Zakoupit krátkodobé rybářské lístky a získat dobré informace můžete v blízké obci Roudno. Oblíbená výletní místa: Praděd, Karlova Studánka - zejména krytý bazén, zámek v Bruntále, hrad Sovinec, poutní kostel na... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Marie Schmidtová
Informace poskytnul: Ing. Kurt Schmidt
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz