PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Lužické hory a Č.Švýcarsko » Ubytování » Sloup v Čechách » Rekreační dům Ubytování Bohemia

Rekreační dům Ubytování Bohemia

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Sloup v Čechách
Adresa: 
Benešova 15, Sloup v Čechách. 47152
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Rekreační dům Ubytování Bohemia chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 32 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 292 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Horní Podluží

počasí Nový Bor

Wi-Fi

Je možný

Parkování

Garáž

Cyklisté vítáni

Pro rodiny s dětmi

Rekreační dům se nachází ve Sloupu v Čechách, oblíbené turistické oblasti nedaleko Nového Boru a České Lípy.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Dětské hřiště
Venkovní posezení
Venkovní gril
Venkovní terasa
Ohniště
Kryté venkovní posezení
Cyklisté vítáni
Pro rodiny s dětmi
Stolní tenis
Povlečení
Oploceno
Parkování
Garáž
Pobyt se psem: Je možný
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (8km)
U běžkařských tratí (8km)
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (200m)
U cyklostezky (200m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ve Sloupu v Čechách naleznete rozsáhlé lesy ideální k houbaření, jedinečné pískovcové útvary, cyklostezky i historické památky. Za zmínku stojí Radvanecký rybník s písečnými plážemi a řadou aktivit, díky kterým zažijete báječné koupání. Na své si zajisté přijdou i milovníci rybaření. Nechybí zde také jeden z největších skalních hradů, přilehlé jeskyně a... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Objekt disponuje 6 klasickými pokoji, 1 čtyřlůžkovým apartmánem a 1 šestilůžkovým apartmánem v podkroví. V přízemí domu se nachází čtyřlůžkový apartmán, s vlastní koupelnou a kuchyňkou a televizí. V patře jsou rozmístěny pokoje s umyvadlem (1 dvoulůžkový, 1 třílůžkový, 1 pětilůžkový s palandou a 3 čtyřlůžkové), které mají společnou, plně vybavenou kuchyň a sociální... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Skalní hrad a poustevna / Radvanecký rybník - windsurfingu, lanový park a půjčovna lodiček / Rozhledna Na Stráži / Lesní divadlo / Sloupský zámek a galerie / Turistické stezky / Cyklostezky / Horolezectví - jedineční pískovcové útvary a jeskyně / Rybaření / Houbaření / Golf Resort Česká Lípa / Resort Malevil / Liberec - Aquapark Babylon, iQlandia, Zoologická zahrada,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz