PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Rekreační dům Ubytování Bohemia

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ve Sloupu v Čechách naleznete rozsáhlé lesy ideální k houbaření, jedinečné pískovcové útvary, cyklostezky i historické památky. Za zmínku stojí Radvanecký rybník s písečnými plážemi a řadou aktivit, díky kterým zažijete báječné koupání. Na své si zajisté přijdou i milovníci rybaření. Nechybí zde také jeden z největších skalních hradů, přilehlé jeskyně a rozhledna. V blízkém okolí najdete rozsáhlé běžkařské tratě, lyžařské areály, krytý bazén, golfová hřiště a wellnes centra. Za návštěvu stojí nedaleké městečko Nový Bor, které je vyznamným sklářským centrem. Oblíbeným cílem turistů je taktéž nedaleká vesnička Lindava, proslulá svou Sklářskou krčmou a sklárnou. Ve Sloupu v Čechách prožijete ideální dovolenou v jakémkoliv ročním období.
Vybavení a služby
Objekt disponuje 6 klasickými pokoji, 1 čtyřlůžkovým apartmánem a 1 šestilůžkovým apartmánem v podkroví. V přízemí domu se nachází čtyřlůžkový apartmán, s vlastní koupelnou a kuchyňkou a televizí. V patře jsou rozmístěny pokoje s umyvadlem (1 dvoulůžkový, 1 třílůžkový, 1 pětilůžkový s palandou a 3 čtyřlůžkové), které mají společnou, plně vybavenou kuchyň a sociální zařízení v přízemí. V podkroví se pak nachází prostorný, kompletně zrekonstruovaný apartmán s 2 ložnicemi s kapacitou 6 osob. V přízemí se nachází kuchyň se základním vybavením (2 kombinované sporáky, 2 mikrovlnné trouby, 4 lednice, 2 rychlovarné konvice, nádobí pro 32 osob) společenská místnost (krbová kamna, televize, pohovka). Sociální zářízení, umývárna a sprchy pro pokoje jsou v přízemí domu. Zahrada je velká, oplocená, zaparkuje na ní až 15 aut, na zahradě je zastřešená pergola s 6 pivními lavicemi, kolotoč, domek s posezením pro děti. Garáž na úschovu kol. V ceně pobytu je: • elektrika, voda, vytápění plynem, úklid • televize a wifi • povlečení, utěrky, mycí prostředky v kuchyni a hygienické prostředky v sociálních zařízeních • 5 grilů, ohniště a vidličky na opékaná buřtů • parkování na oplocené zahradě Sebou: ručníky, uhlí na grilování, dřevo na opékání a do krbu,

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Skalní hrad a poustevna / Radvanecký rybník - windsurfingu, lanový park a půjčovna lodiček / Rozhledna Na Stráži / Lesní divadlo / Sloupský zámek a galerie / Turistické stezky / Cyklostezky / Horolezectví - jedineční pískovcové útvary a jeskyně / Rybaření / Houbaření / Golf Resort Česká Lípa / Resort Malevil / Liberec - Aquapark Babylon, iQlandia, Zoologická zahrada, Botanická zahrada, Rozhledna Ještěď / Nový Bor - sklářské muzeum a restaurace Ajeto, hora Klíč / Jiřetín pod Jedlovou - poutní místo Křížová Hora, zřícenina hradu Tolštejjn, rozhledna na Jedlové / Panská skála / ědí - Studánka svaté Zdislavy / zámek Lemberk / Máchův kraj - Máchovo jezero, hrad Bezděz / Hamr na Jezeře / Stráž pod Ralskem - Cable Wake Park / státní zámek Zákupy / Hřensko - Národní park České Švýcarsko, pohádkové soutěsky Hřensko, Pravčická Brána známa z filmu Letopisy Narnie. V okolí skiareály Polevsko, Horní Podluží, Prácheň, Jedlová a Ještěd. V okolí mnoho upravených stop pro běžkaře.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz