PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Rekreační dům Ubytování Bohemia

Ceník ubytování a stravování


Letní sezona - ceny
do 32 osob - 10.000Kč
do 26 osob - 9.000Kč
do 22 osob - 8.000Kč (apartmány mohou být obsazeny dalšími hosty)
Zimní sezona - ceny
Topná sezóna ( říjen - duben) je dražší o 1 000Kč za noc za chalupu, ubytování v topné sezóně je pouze pro skupiny 12 - 32 osob a na 2 a více nocí.
Období mimo sezónu - ceny
do 32osob - 9.000Kč
do 26 osob - 8.000Kč
do 22 osob - 7.0000Kč
Slevy:
dítě do 1 roku 150Kč
dítě od 1 - 6 let sleva 50Kč
Školní výlety / tábory / školy v přírodě
• výhodná cena 280Kč osoba / noc
Další informace:
• v případě ubytování pouze na 1 noc cena navýšena o 100Kč na osobu na pokojích, v apartmánech o 200Kč a 1 noc za chalupu je navýšena o 1000Kč.

• malý a střední pes 50Kč za noc, velký 100Kč za noc

Při ubytování se platí hotově poplatek obci 30Kč za den osoba od 18 let.

Rodinné oslavy, svatby, srazy, firemní večírky na 1 noc - max 30 osob - cena dle ceníku na 1 noc, podle počtu hostů na přespání. Cena za 24h, dřívější převzetí a pozdější předání je dle možností, dohody a za doplatek. V ceně je elektrika, voda, vytápění, vybavená kuchyně včetně nádobí, a všech druhů skleniček pro 30 osob)
Stravování
Stravování si zajišťuje každý host individuálně.
V blízkosti objektu (cca 5 minut pěší chůze) se nachází místní obchod, restaurace a kavárna.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz