PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Českomoravská vrchovina » Ubytování » Dolní Babákov » Rekreační chalupa Dolní Babákov u Hlinska

Rekreační chalupa Dolní Babákov u Hlinska

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Dolní Babákov
Adresa: 
Dolní Babákov 19, 539 57 Včelákov
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chalupa-babakov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 520 m.

počasí Včelákov

Sauna

Venkovní bazén

Chalupa leží na klidném místě na okraji obce, nedaleko od lesa. Je po vnitřní rekonstruci, jsou zde 2 samostatné pokoje po 4 lůžkách a velká stylová obytná kuchyň.s kachlovými kamny. Dům i okolí je ideální pro pobyt rodin s dětmi.

Celkové vybavení objektu
Venkovní bazén
Sauna

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v obci Dolní Babákov, asi 6km severně od Hlinska v Čechách na okraji CHKO Žďárské vrchy. Zastávka vlaku je v obci Holetín, 1,5km, autobus přímo v obci nebo častěji ve Včelákově – 1,5km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa nabízí ubytování ve 2 samostatných pokojích po 4 lůžkách (2 válendy a rozkládací gauč + manž.postel, rozkládací válenda + menší postel), velkou obytnou kuchyň stylově zařízenou a příslušenství. Kuchyň je kompletně vybavena, v obytné části je pohodlná sedací souprava, TV a video. Koupelna má 2 umyvadla, sprchový kout i vanu, WC je samostatné. K dispozici je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolí nabízí možnost zimní i letní rekreace. Zimy tu bývají bohaté na sníh, okolní terény jsou ideální k běžeckému lyžování. Pro sjezdové lyžování je nejlepší využít sjezdovku v Hlinku v Čechách, která byla nedávno unikátně rozšířena. Silnice, která ji dělila, je svedena do tunelu, čímž se délka sjezdovky zdvojnásobila. Přibyla také restaurace, půjčovna vybavení... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Netolický Pavel
Informace poskytnul: P.Netolický
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz