PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Rekreační chalupa Dolní Babákov u Hlinska

Ceník ubytování a stravování


Letní sezona - ceny
28.06. - 30.08.
Celá chalupa: 12500,- Kč/objekt/týden + el.energie
Zimní sezona - ceny
Celá chalupa: 10900,- Kč/objekt/týden + el.energie
Víkendové pobyty (pátek – neděle): 4900,- Kč/objekt + el.energie
Silvestrovský pobyt: 26 900,- Kč + el.energie
Období mimo sezónu - ceny
Celá chalupa: 9900,- Kč/objekt/týden + el.energie
Víkendové pobyty (pátek – neděle): 5900,- Kč/objekt + el.energie
Slevy:
Po domluvě v případě "last minute" pobytu
Další informace:
Cena zahrnuje pronájem vybaveného objektu, ložní prádlo není k dispozici - nutno svoje.
Dům je čistě uklizený, stejný by měl být na konci pobytu.
Na místě se vybírá kauce 3 000,- Kč, vratná v případě nepoškození objektu na konci pobytu.
Stravování
Stravování nejlépe vlastní, v nedalekém Včelákově nebo Bystřici je hospůdka, ale spíše na pivo, limo nebo nanuk. Hezká nová restaurace s nabídkou menu je v Holetíně. Bohaté stravovací možnosti jsou nejblíže v Hlinsku (8km), nejbližší obchod je ve Včelákově (výborná pekárna) nebo Holetíně, oboje 1,5km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz