TOPlist

Privát pod Dujčákem

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Nový Hrozenkov
Adresa: 
Nový Hrozenkov 773
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 185 093
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/poddujcakem
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 5 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Nový Hrozenkov počasí Nový Hrozenkov


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dům leží na pomezí Beskyd a Javorníků v údolí Vsetínské Bečvy, 10 minut jízdy autem do Velkých Karlovic, 7 minut do rekreačního areálu Kohútka.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování je v přízemí rodinného domu, k dispozici pokoj se 2 lůžky a pokoj se 3 lůžky - možnost přistýlky. Vybavená kuchyň, koupelna s vanou, WC. Parkování v zahradě.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

50m od lyžařského areálu, 8 sjezdovek s nočním lyžováním, dva lyžařské vleky, snowpark, 10km tratí pro běžkaře s napojením na hřebenovku Javorníků (www.vranca.cz) • V zimě: Skiareál Vranča v Novém Hrozénkově, Velké Karlovice: Skiareál Soláň - Sedlo, Skiareál Kohútka, Skiareál Kyčerka, Skiareál Karolinka - vše v dojezdové vzdálenosti max. do 10 minut. • V létě:... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Radomír Píšek
Informace poskytnul: Radomír Píšek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz