Privát pod Dujčákem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům leží na pomezí Beskyd a Javorníků v údolí Vsetínské Bečvy, 10 minut jízdy autem do Velkých Karlovic, 7 minut do rekreačního areálu Kohútka.
Vybavení a služby
Ubytování je v přízemí rodinného domu, k dispozici pokoj se 2 lůžky a pokoj se 3 lůžky - možnost přistýlky. Vybavená kuchyň, koupelna s vanou, WC. Parkování v zahradě.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
50m od lyžařského areálu, 8 sjezdovek s nočním lyžováním, dva lyžařské vleky, snowpark, 10km tratí pro běžkaře s napojením na hřebenovku Javorníků (www.vranca.cz) • V zimě: Skiareál Vranča v Novém Hrozénkově, Velké Karlovice: Skiareál Soláň - Sedlo, Skiareál Kohútka, Skiareál Kyčerka, Skiareál Karolinka - vše v dojezdové vzdálenosti max. do 10 minut. • V létě: Přírodní koupaliště "Na Stanoch" s rampami pro freestylové skoky do vody na snowboardu a lyžích a beach volleyballovým hřištěm. Dále se v Novém Hrozénkově nachází jezdecká stáj UTAH, fotbalové a volejbalové hřiště i tenisové kurty. • V okolí vede síť cyklotras, ve Velkých Karlovicích je k dispozici půjčovna krosových koloběžek s vlekem která součástí krosového areálu Razula.
TOPlist