Poloha a dosažitelnost

PENZION GRÄFENBERG *** leží přímo na hranici Rychlebských hor a Jeseníků v nadmořské výšce 600m. Lázně Jeseník (klimatické lázně s mimořádně příznivými podmínkami pro relaxaci i léčbu) založil před 200 lety Vincenz Priessnitz. Princip léčby, v účincích studené vody, doslova obletěl celý svět. A tak se Grafenberg stal již na přelomu 19.století módním hitem.

  Vybavení a služby

PENZION GRÄFENBERG *** nabízí: stylové ubytování, lázeňské pobyty, WI-FI připojení zdarma, stravování - restaurace, grilování, snídaně, obědy, večeře, polo- a plná penze, půjčovnu horských kol, stolní tenis, vyjíždky na koních, výuka jízdy, kondiční a turistické výlety v sedle... myslivecké lovy, léčebné a relaxační procedury, koupele bylinné, perličkové, uhličité, se solí z Mrtvého moře, masáže, thajské masáže, cvičení do-in

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Lyžařský vlek 500m osvětlený - přímo v areálu lázní. Bezpočet kilometrů strojově upravených běžeckých tras. Uměle chlazená ledová plocha vhodná i pro hokejové zápasy. Fitness centrum. Tělocvična. Krytý bazén s protiproudem, vířivkou a vodopádem. Wellness aktivity. Sauna.

Zpět


TOPlist
  Wellness penzion Gräfenberg ***
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Wellness penzion Gräfenberg ***
Ceník ubytování a stravování