Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází v klidném prostředí v horní části Vysokých Žibřidovic mezi městy Hanušovice a Staré město p.Sněžníkem. Vzdálenost od obou měst je cca 5km. Přímo z objektu můžete pozorovat překrásné panoráma od Paprsku, přes Ramzovou a Keprník až po Praděd. V dosahu pensionu je několik lyžařských areálu vybavených sedačkovými lanovkami.

  Vybavení a služby

Nové komfortně vybavené čtyři apartmány o velikosti 65m2 se skládají z obývací části spojené s kuchyní a oddělené ložnice. V apartmánu je vlastním soc.zařízení (koupelna s WC a sprchovým koutem). Kuchyňská část je nadstandartně vybavená (lednička, mikrovlnná trouba, sklokeram. varná deska, elektrická trouba, myčka nádobí, varná konvice, nádobí) a jídelní stůl. Součástí obývací části je TV/SAT a prostorná rozkládací kožená sedačka pro 6 osob. Oddělená ložnice je vybavena v rustikálním stylu včetně peřin s prachovým peřím.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V zimním období se nabízí několik lyžařských středisek (Hynčice pod Sušinou, Kunčice u Starého města a Paprsek se sjezdových tratěmi různých náročnosti). Všechny areály mají sedačkovou lanovku. V letních měsících horské prostředí Jeseníků nabízí značné množství turistických a cykloturistických tras. Možnost sběru lesních plodin (ráj pro houbaře, sběr borůvek, atd). Ideální pro rodiny s dětmi.

Zpět


TOPlist
  Stará škola (Alte Schule) Vysoké Žibřidovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Stará škola (Alte Schule)
Ceník ubytování a stravování