Roubenka Losiny

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Novostavba luxusní roubenky ve Velkých Losinách s infrasaunou se nachází v blízkosti termálních lázní a lyžařských areálů. Poskytuje kvalitní ubytování pro 12+2 osob a pronajímá se jako celek. Veškeré vybavení a zařízení roubenky je úplně nové! Provoz zahájen 1/2016. Kontaktuje nás telefonicky nebo emailem. Rádi Vám poskytneme bližší informace. Aktuální obsazenost a hodnocení hostů můžete sledovat na www.roubenkalosiny.cz
Vybavení a služby
Kapacita 12+2 osob, 4 x ložnice. Postele z masívu 90x200cm, kvalitní rošty, matrace, antialergické přikrývky, chrániče matrací. Zádveří, technická místnost (k uložení lyží, kočárků), prostorná chodba, hlavní obytná místnost s kuchyní, velký jídelní stůl, sedačka, TV, krbová kachlová kamna. Relaxační pokoj s INFRASAUNOU, TV, DVD a s přistýlkou pro 2 osoby. 2x koupelna (1x rohová vana, 1x sprchový kout), 3x WC. Podlahové vytápění, kachlová kamna, otopné žebříky, přímotopy. Obytná plocha 180 m2. Vše vzdušné a prostorné. LCD TV, DVD, rádio, WiFi připojení, pračka, dětská jídelní židlička, stupínky !!! NOVINKA: od konce května v provozu i VENKOVNÍ BAZÉN s pískovou filtrací a tepelným čerpadlem, trampolína,dětské hřiště: )!!! Těšíme se!

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Celoroční koupání a relaxace v termálních lázních a termálním parku Velké Losiny. Lyžování v areálech: skiareál Kouty nad Desnou(nejdelší sjezdovky na Moravě) 10min autem, nejbližší skiareály Kocián a Oáza v Loučné nad Desnou, Šindelná, Přemyslov, Červenohorské sedlo, Petříkov, Ramzová. Zámek a Ruční papírna Velké Losiny, Areál zdraví Velké Losiny, zámek Loučná nad Desnou, ranč Mustang, sportovně rekreační areál Kociánov Loučná nad Desnou, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, Praděd, horské minikáry a koloběžky Kareš Kouty nad Desnou, Ramzová, snowtubing Ramzová, letní bobová dráha Petříkov. Stravování v blízkých restauracích a pizzerii nebo vlastní vaření v plně vybavené kuchyni.
TOPlist