Poloha a dosažitelnost

Roubenka je umístěna v úpatí Hrubého Jeseníku, je ideální pro celoroční rekreaci. Roubenka je pronajímána nejen na celý týden od soboty do soboty, ale i na víkendové pobyty mimo hlavní sezóny. V létě je zde možnost houbaření, hřiby rostou jen pár metrů od chalupy, jsou zde překrásné cyklotrasy a turistické stezky, v zimě jsou nedaleko lyžařská střediska, např. Kouty, Staroměstsko,Františkov, Branná, Ramzová, Petříkov, Přemyslov, Červenohorské sedlo atd., nádherné hřebenové tratě pro běžkaře a turisty. Tady začínají ty nejkrásnější trasy do Jeseníků, Rychlebských hor a Kralického Sněžníku. Roubenka je nově zrekonstruovaná a kompletně vybavená. Pozemek před chalupou je oplocen, vedle chalupy teče horský potok a za chalupou je les, což je přímo stvořeno pro romantickou dovolenou. Neváhejte a rezervujte si pobyt na klidném místě v soukromí s velkým množstvím atrakcí v okolí.

  Vybavení a služby

Čtyři samostatné ložnice,každá ložnice je vybavena manželskou postelí, skříní, komodou a nočními stolky. Dvě ložnice jsou dvoulůžkové a dvě čtyřlůžkové. Max.12 osob. Koupelna 2x - sprcha, záchod, aut.pračka. Kuchyň - lednička, mrazák, mikrovlnka, el.trouba a sporák, rychlovarná konvice, topinkovač atd. Obývací pokoj s krbem, jídelním koutem, LED televizí, dětskou jídelní stoličkou, satelitem, komodou a sedací soupravou. Velká zahrada s dětským hřištěm. Gril a posezení v zastřešené pergole.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V létě jsou zde překrásné cyklotrasy a krajina přímo stvořená pro turistiku. Koupání je možné i v nedalekém termálním koupališti a vnitřním bazénu ve Velkých Losinách, nedaleko je vodní nádrž Pastviny, aquapark v Žamberku, Aquatol v Šumperku, krytý bazén v České Vsi a koupaliště v Jeseníku. V zimě jsou poblíž lyžařská centra jako např. Františkov, Branná, Ramzová, Petříkov, Přemyslov, Červenohorské Sedlo, atd.

Zpět


TOPlist
  Roubenka Jindřichov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Roubenka Jindřichov
Ceník ubytování a stravování