Vila Černá Voda - Poloha, Služby, Okolí

Vila Černá Voda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vila se nachází na polosamotě v obci Černá Voda, 19km od města Jeseník. Vila je velmi prostorná a nadstandartně vybavená pro 11 osob se třemi třílůžkovými a jedním dvoulůžkovým pokojem, prostorným obývacím pokojem, saunou, dvěma koupelnami, plně vybavenou kuchyní, garáží, pračkou , PC s wifi internetem. Až k vile vede vedlejší úzká asfaltová cesta. Parkovat lze přímo u vily. Rozlehlý pozemek 5000m2 kolem vily je zatravněný, je zde hřiště na volejbal se sítí a míči, zahradní betonový gril, zahradní nábytek, dětská houpačka, branky na fotbálek , stůl na stolní tenis a od června do srpna venkovní vyhřívaná výřivka.
Vybavení a služby
Je zajištěno veškeré vybavení pro 11 osob. Je zde velká kuchyně s jídelním koutem s vestavěnými spotřebiči - 2 x lednice z mrazákem, elektrický sporák s horkovzdušnou troubou, mikrovlná trouba, myčka nádobí a digestoř. Najdete zde i velký samostatný mrazák. V hlavní luxusní koupelně najdete dvě umývadla, sprchový kout, WC, bidet a velkou rohovou vanu s bočními a spodními masážními tryskami, čerpadlem a kompresorem. V druhé menší koupelně je sprchový kout, umývadlo a WC. Ve vile jsou tři třílůžkové a jeden dvoulůžkový pokoj. Všechny jsou neprůchozí a uzamykatelné. Podlaha pokojů je kryta koberci, všude jsou praktické skříňky, věšákové stěny a regálky na osobní věci, zrcadla, hodiny a teploměry. V každém pokoji je masivní dvoupostel se zdravotními matracemi a ve třílůžkových pokojích ještě i válenda s úložným prostorem. Ve vile je finská sauna s odpočívárnou. Topení zajišťuje moderní zplyňovací kotel na dřevo.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolní malebné prostředí Jeseníků a Rychlebských hor, jejichž lesy a rozlehlé vodní plochy obec zcela obklopují, umožňuje celou řadu rekreačních i sportovních aktivit jako jsou pěší vycházky, rybaření, houbaření, jízda na koních pod vedením instruktorky, koupání v místních zatopených lomech nebo tenis na kurtech 300m od vily. V místních lesích vznikla díky partě akčních a obětavých lidí síť stezek pro horská kola. Některé jsou vytvořeny pro adrenalinové jezdce a jiné pro rekreační výjezdy na horských kolech. Stezky si rychle získaly obrovskou celostátní i mezinárodní popularitu a zvítězily v anketě „7 divů Olomouckého kraje“ Obec Černá Voda se umístila na 2. místě v soutěži vesnice roku. 300m od vily je útulná restaurace U Kaštánku, prodejna Jednoty, půjčovna horských kol a Informační centrum. Nejbližší sjezdovky jsou 17km v Lipové-lázních, ve 20km vzdáleném polském Otmuchowě jsou známá jezera, 15km jeskyně na Pomezí, 19km v Jeseníku krytý bazén a rozhledna.
Prohlédněte si i náš druhý objekt Chata Jesanka
TOPlist