TOPlist

Vila Černá Voda

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Cena je 1650 Kč/noc za celý objekt bez vlivu na počet osob, maximálně 11 osob. V ceně je otop. K ceně se připočítá spotřebovaná elektřina dle elektroměru a ubytovací poplatek obci 12 Kč/1 noc mimo dětí. Pes s omezením 50 Kč/1 noc.

Před rezervací se prosím podívejte, zda je termín volný. Volné termíny najdete na www.vila.wz.cz v sekci ceny/termíny.
Letní sezona - ceny
Cena je 2000 Kč/noc za celý objekt bez vlivu na počet osob, maximálně 11 osob. V ceně je otop. K ceně se připočítá spotřebovaná elektřiny dle elektroměru a ubytovací poplatek obci 12 Kč/1 noc mimo dětí. Pes s omezením 50 Kč/1 noc.
Červenec - srpen jen celé týdny neděle-neděle.

Před rezervací se prosím podívejte, zda je termín volný. Volné termíny najdete na www.vila.wz.cz v sekci ceny/termíny.
Období mimo sezónu - ceny
Cena je 1650 Kč/noc za celý objekt bez vlivu na počet osob, maximálně 11 osob. V ceně je otop. K ceně se připočítá spotřebovaná elektřiny dle elektroměru a ubytovací poplatek obci Kč 12/1 noc mimo dětí. Pes s omezením 50 Kč/1noc

Před rezervací se prosím podívejte, zda je termín volný. Volné termíny najdete na www.vila.wz.cz v sekci ceny/termíny.
Další informace:
• Cena je včetně otopu v topné sezoně. Spotřebovanou elektřinu dle elektroměru si hradí rekreanti (v objektu je 20-ti hodinový nízký tarif).
. Ubytovací poplatky placené Obecnímu úřadu Černá Voda činí Kč 12/1 noc. Děti do 18 let a studenti denního studia jsou od ubytovacích poplatků zcela osvobozeni.

• Při závazné rezervaci požadujeme dva měsíce před nástupem zálohu ve výši 25% ceny pobytu.

Vilu pronajímáme v průběhu celého roku. V období letních a zimních prázdnin obsazujeme pouze týdenní pobyty v cyklech neděle – neděle. V mimoprázdninovém období si lze rezervovat jakýkoliv termín, minimálně však 3 noci.

Při nepřetržitém provozu (obvykle v prázdninovém období) je nástup na pobyt ve 14 hodin a ukončení pobytu v 10 hodin. V ostatních případech si je možné hodinu příjezdu a odjezdu zvolit libovolně.

Dlouhodobá rezervace Vám zajistí pobyt v požadovaném termínu, např. v příštím roce.

Další podrobnosti najdete na www.vila.wz.cz
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz