Poloha a dosažitelnost

Středisko leží mezi obcemi Lipno n.V. a Frymburk v klidném prostředí v přírodě (nikoliv na "sídlišti"). K lipenskému jezeru 400m, do centra obce Lipno n.V. 2km. Skiareál Lipno 2km, Skiareál Hochficht 50km.

  Vybavení a služby

Pokoje s vlastním soc. zařízením, ledničkou, TV a WiFi. Velký pozemek s hřištěm a dětskými atrakcemi. Chatky s rúzným typem vybavení. Vlastní restaurace s poctivou domácí kuchyní.Čepujeme Plzen a Gambrinus. Balíček služeb s lyžováním v Rakousku - 6 dní ubytování s polopenzí, 5ti denní skipas, doprava (bus pouze pro potřeby našeho penzionu - řidič spí u nás a bus zde parkuje, po dobu lyžování stojí pod sjezdovkami - zázemí pro převlečení, odpočinek, cesta trvá 50min). Rodinná dovolená i školní akce. Vlastní půjčovna kol, balíček služeb ubytování, stravování, lodě,kola,doprava materiálu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Krytá hala - tenis, squash, bowling. Wellnes, masáže, aquapark. Bobová dráha, lanové centrum, Cyklo-inline dráha. Šlapadla, lodě, čluny, jachty na jezeře. Rafting na řece. Půjčovny veškerého sportovního vybavení. Lyže, běžky, bruslení na jezeře.

Zpět


TOPlist
  Rekreační středisko Kobylnice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rekreační středisko Kobylnice
Ceník ubytování a stravování