Rekreacní areál Villapark Lipno Dreams

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační areál Villapark Lipno Dreams je realizován v jednom z nejkrásnějších míst Jižních Čech u Lipenského jezera v Lipně nad Vltavou. V areálu naleznete tři typy luxusních vil, které jsou umístěny v kopci, s překrásným výhledem na Lipenské jezero, v docházkové vzdálenosti z centra. Areál je z obou stran obklopen lesem. Jednotlivé pozemky mají rozlohu cca. 730-1300 m2. Tím je každému domu garantováno soukromí. Terasy domu jsou orientovány na jihozápad a můžete se z nich kochat nádherným výhledem na Lipenské jezero. Všechny vily jsou napojeny na TV-satelitní systém s třiceti programy a bezdrátový internet.
Vybavení a služby
Ubytování Lipno nad Vltavou nabízí mnohé letní tak zimní využití. Vila Alfa pro 6 osob má přízemí obyvací pokoj s kuchyní, 1.patře tři ložnice, koupelnu s vanou, sprchu a WC. Parkovat lze u domu. Vila Beta pro 8 osob má v přízemí obývací pokoj, kuchyň, koupelnu a ložnici se sprchou, WC a garáž. V 1.patře jsou tři ložnice a dvě plně vybavené koupelny. Vila Gamma pro 10 osob má v přízemí obývací pokoj s krbovými kamny, nebo krbem, kuchyň, ložnici, koupelnu se saunou, sprchou WC a garáží. V prvím patře jsou čtyři ložnice a dvě plně vybavené koupelny.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lipenské jezero a řeka Vltava je rájem pro milovníky vodních sportů a vybízí ke sjezdu na kánoích, či raftech. Ve vzdálenosti 1000 m je krytý bazén Aquaworld s brouzdalištěm pro děti a vodními atrakcemi např. whirpool, divoká řeka. Vzdálenost od písečné a travnaté lipenské pláže a jachetního přístavu Marina Lipno je 1000 m, kde je pozvolný vstup do vody a proto je ideálním místem pro děti. Krásná a nedotčená okolní příroda vybízí k procházkám, jízdě na kole, nebo in-line bruslích. Můžete využít bobovou dráhu Slide Land Lipno 100 m, karting, čtyřkolky, paintball, jízdu na koni a mnoho dalších sportovních aktivit. Je zde několik dětských hřišť, v hlavních sezónách je pro děti otevřen dětský klub Bollo 800 m, kde jsou pod profesionálním dohledem připraveny různé tvořivé aktivity. Ski areál Lipno 500 m nabízí široké možnosti zimních sportů jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší lyžaře. Děti mohou využít Fox park kapitána Lipánka - nejmodernější výukové hřiště v Čechách
TOPlist