PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion pod Slovankou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v Janově nad Nisou v Jizerských horách. Parkování pro ubytované hosty - jeden automobil na pokoj zdarma
Vybavení a služby
V penzionu jsou Vám k dispozici klidné pokoje s výhledem do lesoparku. Možnost každodenního saunování je u nás samozřejmostí. • Vybavení: Sauna s odpočívárnou, lyžárna a kolárna, prádelna. Vysoušeč vlasů v každé koupelně. Sjezdovka pro veřejnost 250m od penzionu. Ohniště, volejbalové hřiště. Vlastní lesopark kolem penzionu. Teplo a teplou vodu pro vás připravujeme v nejmodernějších zařízeních splňující nejpřísnější současná ekologická kritéria 5 emisní třídy pro ochranu ovzduší.

Pobyt se psem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Nad penzionem je rozlehlý Ski-areál Severák. Nástupní místo na vlek Jih je vzdáleno 200m. Aktivity v okolí: Jizerská magistrála. Ski Aréna Jizerky - skiareály v Bedřichově, Severáku a Tanvaldském Špičáku. Bobová dráha Janov n/N, bazén Jablonec n/N, bazén Liberec. ZOO Liberec, Botanická zahrada Liberec, Centrum Babylon Liberec, IQ Landia Liberec, Multikino Cinestar Liberec. Sportovní hala Smržovka. Letní koupaliště Lučany.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz