PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Janov nad Nisou » Penzion pod Slovankou

Penzion pod Slovankou

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Janov nad Nisou
Adresa: 
Janov nad Nisou 1294, 46811
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Penzion pod Slovankou chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Severák

Parkování

Sauna

U lyžařských vleků

Penzion v Janově nad Nisou v Jizerských horách, přímo u skiareálu Severák. Vlastní lesopark kolem penzionu. Možnost každodenního saunování. 2-4 lůžkové pokoje. Společenská místnost se stoly, židlemi a barem pro cca 30 lidí. Lyžárna a kolárna, ohniště, volejbalové hřiště

Penzion pod Slovankou Společné prostory
Sauna
Lyžárna/kolárna
Sporák/vařič
Trouba
Mikrovlnná trouba
Lednice
Varná konvice
Toustovač
Topinkovač
Celkové vybavení objektu
Sportovní hřiště
Venkovní posezení
Ohniště
Sauna
Pračka
Parkování
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (250m)
U běžkařských tratí (1.2km)
U cyklostezky (200m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v Janově nad Nisou v Jizerských horách. Parkování pro ubytované hosty - jeden automobil na pokoj zdarma

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V penzionu jsou Vám k dispozici klidné pokoje s výhledem do lesoparku. Možnost každodenního saunování je u nás samozřejmostí. • Vybavení: Sauna s odpočívárnou, lyžárna a kolárna, prádelna. Vysoušeč vlasů v každé koupelně. Sjezdovka pro veřejnost 250m od penzionu. Ohniště, volejbalové hřiště. Vlastní lesopark kolem penzionu. Teplo a teplou vodu pro vás... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nad penzionem je rozlehlý Ski-areál Severák. Nástupní místo na vlek Jih je vzdáleno 200m. Aktivity v okolí: Jizerská magistrála. Ski Aréna Jizerky - skiareály v Bedřichově, Severáku a Tanvaldském Špičáku. Bobová dráha Janov n/N, bazén Jablonec n/N, bazén Liberec. ZOO Liberec, Botanická zahrada Liberec, Centrum Babylon Liberec, IQ Landia Liberec, Multikino Cinestar... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz