Penzion pod Slovankou

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Cena od 320,- Kč/osoba/noc v závislosti na délce pobytu
Letní sezona - ceny
Cena od 320,- Kč/osoba/noc v závislosti na délce pobytu
Slevy:
Sleva 10% pro skupinové pobyty v počtu více jak 20 osob.

Sleva 20% pro děti od 2 do 7 let. Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma. Maximální počet dětí uplatňujících slevu je jedno dítě na jednu plně platící osobu
Sleva 30% pro seniory nad 65 let.
Další informace:
Příchod 14:00 – 18:00h dle dohody
Odchod do 10:00h dle dohody

Ubytování pouze na 2 a více nocí.

Sauna pro 6 osob - cena 300,- Kč/1 hod + poplatek 30,- Kč/osoba za zapůjčení prostěradla a ručníku. Provoz sauny na objednávku dle dohody.

Společenská místnost ve vedlejší budově cca 150m2 pro soukromé večerní posezení, oslavy či firemní přednášky. Prostor je vybaven stoly, židlemi a toaletami pro cca 25 lidí – pronájem na objednávku.
Cena: 1500,- Kč/1 den, 2500,- Kč/2 dny, 3500,- Kč/3 dny

Psy ani jiná zvířata neubytováváme, děkujeme za pochopení

V případě pronájmu většího pokoje v kterém neobsadíte všechny lůžka je účtován poplatek 200,- Kč/noc za neobsazené lůžko.

Vybíráme vratnou kauci ve výši 1000,- Kč/jeden pokoj. Kauce bude vrácena při předání pokoje a řádně odevzdaných klíčů od všech dveří.

---------

Pokoj č. 1 - 2 lůžka, sprcha + WC – samostatně pro pokoj přes chodbu.
Pokoj č. 2 - 4 lůžka, sprcha + WC – samostatně pro pokoj přes chodbu.
Pokoj č. 3 - 2 lůžka, sprcha + WC – samostatně pro pokoj přes chodbu, vlastní balkon.
Pokoj č. 4 - 3 lůžka, sprcha + WC – samostatně pro pokoj, vlastní balkon.
Pokoj č. 5 - 4 lůžka, sprcha + WC – samostatně pro pokoj.

Pokoj č. 6 až 8 - osmi lůžková tří pokojová část penzionu, 2 WC + koupelna - samostatně pro 3 pokoje, vlastní balkon ve dvoulůžkovém pokoji.

Pokoj č. 6 - 2 lůžka, vlastní umyvadlo + balkon.
Pokoj č. 7 - 3 lůžka.
Pokoj č. 8 - 3 lůžka.
Pokoj č. 9 - 2 lůžka, sprcha + WC – samostatně pro pokoj, vlastní balkon.
Pokoj č. 10 - 4 lůžka, sprcha + WC – samostatně pro pokoj.

Cena 8 lůžkové části penzionu je zvýhodněná na cenu za 8 lůžek, pod 8 lůžek se platí příplatek za neobsazené lůžko viz ceník.
Stravování
Stravování - v současné době probíhá rekonstrukce kuchyně. Z tohoto důvodu pro zimní sezonu 2020 zde není možnost zajištění stravování. Děkujeme za pochopení.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz