TOPlist

Penzion Palírna Písečná

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Palírna najdete v překrásných Jeseníkách/Rychlebských horách, 7km od města Jeseník směr Polsko. Parkování je možné před penzionem. Po domluvě a podle možností se dá parkovat ve dvoře.
Vybavení a služby
Penzion Palírna - hospůdka, penzion, palírna v jednom. • Penzion má kapacitu 24 lůžek. Pokoje jsou dvou i více lůžkové. Většina pokojů má vlastní koupelnu s toaletou a každý pokoj je vybaven televizí. K jedné ubytovací části patří soukromá kuchyně se zázemím. • Kapacita hospůdky je až 30 míst.V zimě oceníte posezení u vyhřátého krbu. A v léťě na vás čeká venkovní posezení ve dvoře. • Palírna je v provozu od roku 1996. Palí se od srpna do března
Rekreace a služby v okolí
Možnosti vyžití v okolí: Aquacentrum Česká Ves, Jeskyně na Špičáku, Ranč Orel, Auto-moto veterán muzeum, Rozhledna Zlatý Chlum, Čertovy kameny.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz