Poloha a dosažitelnost

Poloha penzionu umožňuje snadný a rychlý přístup k zimním lyžařským areálům i letním turistickým cílům. Penzion je snadno dostupný ze tří směrů: • 1. Od Šumperka - přes Červenohorské sedlo - po příjezdu do Domašova odbočíte na první křižovatce doprava a po 100m odbočíte znovu doprava na naše parkoviště. • 2. Od Ostravy, Opavy, Rýmařova - přes Videlské sedlo - ujedete cca 3km obcí Bělá pod Pradědem a před kostelem odbočíte doleva. • 3. Od Jeseníku - ujedete přibližně 8km přes Adolfovice a Domašov ke křižovatce doprava na Šumperk, doleva na Bruntál. Odbočíte doleva a po 100m odbočíte doprava.

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování v klasické horské chalupě o kapacitě 50 lůžek a domácí pohodu. V penzionu najdete: bar/klubovnu, ping-pong, šprtec, poker, šipky (elektronické a klasické), společenské hry, hračky pro děti v dětském koutku, knihovničku, TV, wifi, společenskou místnost. U penzionu najdete: 2 hřiště na volejbal, nohejbal, badminton, tenis, cvičení, basketbalový koš, kriket, petangue, kuželky Molkky, dětský bazén 5m, pískoviště, dětské posezení, ohniště, gril, venkovní posezení. Další služby: možnost odvozu menších skupin na sjezdovku, soukromá výuka lyžování po dohodě s instruktorem, zapůjčení turistických map;vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání pro právnické a fyzické osob; prodej ručních výrobků.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Lyžování: SKIPARK Filipovice (2,5km), Lyžařský areál Červenohorské sedlo (9km), Ski areál Kouty (18km), Lyžařský areál Ramzová (19km). Další aktivity: Sportovní a zábavní areál RELAX DOMAŠOV (200m), Bowling u Cimbury (2,4km), fotbalové hřiště (2,5km), Bikepark Kouty (18km), krytý bazén Česká Ves (12km), koupaliště Jeseník (8km), termální bazén Karlova Studánka (17km), Likérka Domašov s ruční výrobou nejkvalitnějších alkoholických nápojů ze 100% přírodních surovin a neupravené kojenecké vody z podzemního pramene (200m), Ovčín Domašov s ruční výrobou másla, mléka, kozích a ovčích sýrů (2km), turistické a cyklistické stezky.

Zpět


TOPlist
  Penzion Olga Bělá pod Pradědem, Domašov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Olga
Ceník ubytování a stravování